Parfémy Emanuel Ungaro 

Emanuel Ungaro se narodil ve Francii italským rodičům roku 1933. K módě se dostal v 50. letech, kdy navrhoval oblečení šité na míru pro své sestry. Ty je nosily na významnější společenské události v Itálii a díky tomu svého bratra proslavily ve vyšších kruzích. Emanuel Ungaro se poté přestěhoval do Paříže, kde pracoval jako designér u módního návrháře Balenciagy. Později se osamostatnil a působil jako návrhář v podniku, který se zabýval šitím na míru. Dobře se mu dařilo a brzy se přesunul na jednu z nejdražších módních ulic v Paříži. Roku 1968 představil svou první kolekci oblečení a posléze expandoval do USA a Japonska. Začal se zabývat výrobou parfémů, se kterými mu finančně pomáhala italská společnost Ferragamo. Emanuel Ungaro se proslavil kreativním a odvážným stylem, který prezentoval nejen na svých oděvních modelech, ale také u parfémů. Ačkoliv už zemřel, jeho odkaz žije dál v osobitých modelech a smyslných vůních, které si oblíbili lidé po celém světě.

Spojení francouzské elegance a italského šarmu najdete v parfémech Emanuel Ungaro. Provokativní i něžné vůně plné kreativity a lásky k řemeslu se skrývají v každém z působivých flakonů a přinutí vás užívat života plnými doušky. Dámské parfémy Emanuel Ungaro si zamilují ženy, které jsou rády své a nebojí se odhalit světu své výrazné charisma. Vychutnejte si třeba Emanuel Ungaro Ungaro Feminin, která vás okouzlí květinovými tóny fialky a jasmínu. Ikonická Emanuel Ungaro Diva je tu pro všechny moderní ženy s duší odvážné divy. Pánské parfémy Emanuel Ungaro budou ideální pro muže, kteří chtějí pozvednout své charisma a oslnit dobrým vkusem. Parfémy Emanuel Ungaro reprezentují zajímavé vůně, které si díky příjemným cenám může dovolit každý. Podlehněte i vy jejich smělým tónům!

Máte vybráno 18 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Značka:
  • Emanuel Ungaro   remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! více zde

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! Více ZDE

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up