Parfémy Elizabeth Arden

Elizabeth Arden se narodila v Kanadě do poměrně bohaté rodiny. Její rodiče kladli největší důraz na vzdělání, proto nelitovali ani dolaru, aby zaplatili svým dětem solidní školu. Ale Elizabeth s nimi tuto prioritu nesdílela.  Střední zdravotnickou školu nedokončila a vydala se za svým bratrem na Manhattan, kde si nějakou dobu vydělávala jako účetní. Už v té době však věnovala velkou pozornost péči o pleť, v níž se zdokonalila u kosmetičky Eleanor Adairové, a v roce 1909 si založila svou vlastní značku. Následně si na „Fifth Avenue“ otevřela i první salón krásy – Red Door – po kterém pojmenovala i jeden ze svých orientálních parfémů. Ale to jí nestačilo. Chtěla umět, vidět a zažít ještě něco víc. Proto odjela do Paříže, která ji svými pokročilými zkrášlovacími technikami (např. masážemi obličeje) a kosmetickými zázraky ovlivnila více, než čekala.

Po návratu domů se zaměřila na výrobu rtěnek a ty jí vynesly značnou popularitu. V roce 1929 už její salóny krásy zlepšovaly život ženám z 22 zemí světa, a o 5 let později si dokonce založila i vlastní lázně specializované na zkrášlující procedury. O dobré jméno své firmy se starala až do konce života a do historie se tak zapsala (kromě jiného) jako jedna z nejbohatších žen světa.

Tato výjimečná kosmetická inovátorka a bojovnice za ženská práva se na počátku 20. století významně zasloužila o rozšíření pečující a dekorativní kosmetiky do západní Evropy, kde propukly kouzlu líčidel i ženy z vyšší a střední společnosti (do té doby se jim vyhýbaly, protože takto „zkrášlené“ chodily pouze prostitutky). Přesto prosazovala, aby se ženy o svou pleť hlavně staraly – hydratovaly ji, ne ji jen maskovaly.

V naší nabídce najdete převážně květinové a citrusové vůně této jedinečné kosmetické značky. Vyzkoušejte slavnou 5th Avenue nebo jednu toaletní vodu z kolekce Green Tea. Zamilujete se!

Máte vybráno 46 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Značka:
  • Elizabeth Arden  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! více zde

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! Více ZDE

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up