Parfémy Dunhill

Londýnskou značku Dunhill založil Alfred Dunhill roku 1893 v pouhých 21 letech. Nejprve začínal jako výrobce kožených opratí pro koňská spřežení. Brzy si ale oblíbil spíše koňskou sílu pod kapotou a podnik se začal zaměřovat hlavně na automobilové a motoristické doplňky, které později doplnil i motoristickým oblečením, stylovými hodinkami a dalšími módními produkty. A v roce 1907 poprvé pronikl na trh s tabákovými výrobky. Cigarety Dunhill dodnes patří mezi oblíbenou značku po celém světě. V dnešní době se řadí Dunhill mezi luxusní značky, které působí hlavně v módním průmyslu. Specializuje se zejména na pánskou módu v oblasti konfekčních i zakázkových oděvů a kožených doplňků. Díky své vysoké kvalitě a líbivému designu dnes existuje přes 3 500 butiků, kde můžete stylové kousky Dunhill zakoupit. A pokud si libujete spíše v kosmetice, i zde si přijdete na své. Značka Dunhill se totiž zaměřuje i na výrobu luxusních parfémů a toaletních vod, které propůjčí každému muži dokonalý šarm a noblesu moderního anglického gentlemana.

Protože se značka Dunhill od počátku specializuje na pánskou módu, nebude překvapením, že také parfémy Dunhill jsou určeny mužům. Na výrobu parfémů se firma Dunhill soustředí už od roku 1936 a proto si můžete být jisti bohatým zkušenostmi, které mají za výsledek nádherné vůně, energické a přesto rozvážné. Krásně zpracované flakony pánských parfémů Dunhill na první pohled upoutají svou jednoduchostí, elegancí a anglickým šarmem. Není třeba šokovat, opravdový gentleman a muž s velkým M dobře ví, že moudrost a osobní kouzlo není třeba vykřičet do světa na první dobrou. V nabídce najdete i luxusní toaletní vody Dunhill, které si oblíbíte hlavně pro denní nošení. Styl, kvalita a nadčasovost, to jsou parfémy Dunhill. Nechejte se zlákat mužnými vůněmi a upoutejte každého parfémem, který těžko najde v okolí konkurenci.

Máte vybráno 24 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Značka:
  • Dunhill  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up