Parfémy Clinique

Semínko americké značky Clinique bylo zaseto ve stejnou dobu, kdy v USA řádila revoluce – jak občanská, tak i kosmetická – v roce 1967. Tu ještě podpořil přední newyorský dermatolog Dr. Norman Orentreich svým vizionářským výrokem: Great Skin Can Be Created (tedy: Je možné „udělat si“ hezkou pokožku). Tak v ženách vzbudil novou naději, že kvalitní kosmetikou lze přemoct i ty nejzákeřnější neduhy, které nám byly geneticky přiděleny.

Kosmetická značka Clinique, dceřiná společnost světoznámé Estée Lauder, vstoupila oficiálně na trh o rok později svými řadami třífázové péče o pleť. Šlo vůbec o první výrobky vytvořené zkušenými dermatology, které byly hypoalergenní a bez přehnané parfemace. Prvenství si stále držela i v roce 1976, kdy ohromila svět speciální kosmetickou řadou zacílenou na mužskou pleť (Skin Supplies for Men). Její krémy a další jiná „zkrášlovadla“ patří dodnes k všeobecně nejvyhledávanějším, protože citlivě a účinně posilují ženskou i mužskou přirozenou krásu. Každý ze zaměstnanců této společnosti reprezentuje ty nejvyšší profesionální standardy, a svou práci vykonává zodpovědně a s hrdostí. Proto bývají zakladateli firmy trefně označováni jako „strážci plamene“.

Parfémované vody Clinique jasně dokazují, že není nutné dychtit vyloženě jen po parfémech jako takových (tedy s nejvyšším podílem vonných látek). Jejich vůně je tak akorát intenzivní, přitom nijak vtíravá. Většinou vás přenese na přímořské citrusové plantáže (s mandarinkami, pomeranči, grapefruity, citróny i limetkami) nebo do rozkvetlé květinové zahrady (s heřmánkem, muškáty i růžemi), jejichž aroma a pohodová atmosféra vás příjemně naladí a osvěží. A jako jedny z mála parfémovaných vod na sobě vybranou vůni Clinique ucítíte opravdu celý den.

Vyzkoušejte např. ženami zbožňovanou vůni Happy a radujte se ze života!

Máte vybráno 5 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Značka:
  • Clinique  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! více zde

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! Více ZDE

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up