Parfémy Cartier

Francouzskou firmu Cartier, která představuje vrchol luxusu a dokonalého šperkařského umění, založili roku 1847 bratři Louis, Jacques a Pierre Cartierovi. Už během prvních deseti let se značka Cartier zařadila mezi nejpopulárnější šperkařské dílny s významnou klientelou z řad princezen a císařoven. Jejich šperky byly nápadité a vždy originální mistrovská díla. Vytvořili například kolekci 27 královských diadémů pro anglický královský dvůr, ikonické ptačí brože ilustrující okupaci a osvobození Francie za 2. sv. války nebo nádhernou kolekci zvířecích šperků zvanou Bestiář. Mezi zákazníky Cartier patřily významné osobnosti jako Grace Kelly nebo designérka Elis de Wolfe. Výsadního práva, jakožto dodavatele šperků pro královský dvůr, získal Cartier u 12 království napříč celým světem. Cartier ale nejsou jen šperky, rodinná firma se výrazně zapsala i do trhu s hodinkami. Právě zde vznikly první pánské náramkové hodinky , vyrobené na popud brazilského letce Alberta Santos-Dumontema, který si stěžoval na nepraktičnost kapesních hodinek při pilotování. A tak vznikly první Santosky. Po smrti bratrů firmu zkoupila skupina investorů v čele s Alainem D. Perrinem, která nadále pokračuje v tradici šperkařských uměleckých děl, které fascinují lidi z celého světa.

Mimo módní doplňky Cartier pronikl i do světa parfémů, kde patří mezi světové špičky. Parfémy Cartier vynikají oslňujícími kombinacemi, které uhranou každého milovníka kvality a originality. Okuste i vy kousek z pověstné francouzské elegance. Dámské parfémy Cartier budou vždy ozdobou vašeho outfitu, kterou pocítíte celý den. Ikonický parfém Cartier La Panthere sedne každé ženě, která je odvážná, nezávislá a elegantní. Mezi pánskými parfémy Cartier vyzdvihněme například exotickou vůni Cartier Declaration pro zralého muže, který ví, co od života chce. Ať už zvolíte jakýkoliv parfém Cartier, jistotou vám bude jeho perfektní kvalita a jedinečnost.

Máte vybráno 21 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Značka:
  • Cartier  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up