Parfémy Bond No. 9

Americká značka Bond No. 9 se jako jedna z mála (a jediná v New Yorku) čistě orientuje pouze na parfémy. Pro inspiraci nechodí daleko – čerpá ji přímo ze svého milovaného rodného města, které svým charismatem, energií, různorodostí a životní vášní vábí ženy i muže ze všech koutů světa.

V roce 2013 ji založila Francouzka, původně fanatička do starožitností, Laurice Rahmé. Svou voňavou kariéru započala s 16 parfémy v nabídce, v současnosti tvoří její portfolio celkem 120 výjimečných vůní. A proč zvolila zrovna takové jméno? Opět se jednoduše zamyslela nad tím, kde leží její pomyslný středobod, a využila samotnou adresu butiku – 9 Bond Street. Skvělá strategie, co myslíte? Jakmile si totiž někdo zamiluje její parfém, vždy spolehlivě trefí na místo, kde svou lásku může nechat kvést… A my, co máme New York trochu „z ruky“, si ho můžeme jednoduše objednat.

Jak už jsme naznačili v úvodu, každá z vůní představuje jedno z míst/čtvrtí nacházejících se v NY (např. Manhattan nebo Park Avenue). Ale nepřebírá pouze jejich název. Laurice si už v prvopočátcích své kariéry dala za cíl zachytit „vůni“ a náladu každého zvoleného místa, a pomocí stylových flakonů ve tvaru hvězdy (podle kterých tuto značku vždy spolehlivě poznáte) ji představit i lidem na opačném konci zeměkoule.

Většina vůní vyráběných společností Bond č. 9 má koncentraci 18–22 % (některé dokonce až 30 %!) čistých parfémových olejů, díky čemuž se řadí k nejsilnějším parfémům na trhu.

Zavřete oči a nechte se unést jedinečnou souhrou ovoce, květin, koření, čerstvých bylinek (bazalka), dřeva i trávy. I když některé kombinace se vám na první pohled mohou zdát až moc uvolněné a střelené (tak jako newyorkské ženy), uvidíte, že jim okamžitě propadnete, a velmi pravděpodobně vás i „nakopnou“ a inspirují k velkým věcem… Nastartujte se a žijte naplno!

Máte vybráno 16 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Značka:
  • Bond No. 9  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! více zde

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! Více ZDE

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up