Parfémy Alyssa Ashley

Značka Alyssa Ashley se zrodila roku 1968 v Americe. 60. léta jsou obdobím plné změn, jak ve společnosti, tak v oblasti hudby, kultury, módy i umění. Tato éra poskytla perfektní půdu pro vznik nové značky a neotřelých parfémů, které si oblíbily ženy i muži po celém světě. Už od počátků byly tyto vůně inovativní a nebály se jít proti zajetým konvencím. Název značky vznikl odvozeninou jména nejmladší dcery milovníka vůní a nadaného malíře Alysse. Jeho dcerku pro světlé kadeře přezdívali Ashley, a tak spojením těchto dvou jmen vznikla americká značka parfémů Alyssa Ashley.

Určitě víte, že parfémy patří mezi základní výbavu nejen každé ženy, ale i muže. Dobře zvolená vůně člověku pozvedne náladu, příjemně působí na jeho sebevědomí a skvěle doplní jeho osobnost. Důkazem toho, že kvalitní a krásné vůně nemusí stát tisíce, jsou i parfémy Alyssa Ashley. Jejich smyslné vůně si můžete dopřát za příjemnou cenu. Vyzkoušejte třeba dámský parfém Alyssa Ashley Oud Pour Elle, osobitou orientální vůni s marockou růží, santalovým dřevem, myrhou, citronem a švestkou. Pokud je taková vůně na vás příliš těžká, můžete zvolit některou z toaletních vod Alyssa Ashley, které jsou vhodné zejména na denní nošení. Například květinová Alyssa Ashley s vůní zeleného čaje je velmi osvěžující a vyrovnanou vůní, která vás vždy příjemně naladí. V nabídce jsou také unisex toaletní vody Alyssa Ashley, které můžete sdílet se svým partnerem. Vyzkoušejte Alyssa Ashley Musk s kombinací pižma, růže, lišejníku a bergamotu.

Máte vybráno 4 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Značka:
  • Alyssa Ashley  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! více zde

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! Více ZDE

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up