Značka Versace byla založena v roce 1978 v italském Miláně nezapomenutelným Giannim Versace. Tento provokativní návrhář se chtěl vždy odlišovat od jiných návrhářů svými senzačními kreacemi. Jeho módní výtvory byly vždy definovány extravagantními střihy, bohatým zdobením, výraznými barvami a neobvyklými materiály, jako je guma, kůže a kov. Během několika let se mu podařilo vybudovat značku nevídaných rozměrů. Po Gianniho tragické smrti převzala vedení této exkluzivní značky jeho sestra Donatella Versace, která úspěšně pokračuje v jejím rozvoji. 

Prvním příspěvkem mezi dámské parfémy této značky se stala vůně Versace už v roce 1982, o dva roky později dostali i pánské parfémy konkurenci v podobě parfému L'Homme. Čím si ale muži bezpečně vyslouží srdce dámy je parfém Versace Eros z roku 2012. Neodolatelně smyslné složení vůně zasáhne čichové buňky stejně jako Erosův šíp svůj cíl a navždy omámí svou oběť. Pánské parfémy a dámské parfémy značky Versace jsou stejně populární jako ohromující a zážitek z nich a lze je ještě umocnit doplňkovými kosmetickými produkty se stejnou parfemací. Pro muže existují například vody po holení, sprchové gely nebo deostick. 

Máte vybráno 9 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Určení:
  • Pro muže  remove
  • Značka:
  • Versace  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Právě nyní! Doprava zdarma na více než 3840 produktů! Více zde.

Právě nyní! Doprava zdarma na více než 3840 produktů! Více zde.

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up