Značka Dolce & Gabbana světlo světa spatřila v roce 1985, kdy se o její založení postarali dva italští návrháři - Domenico Dolce a Stefano Gabbana. Jejich původním záměrem bylo vyrábět luxusní oblečení, které opravdu vydrží a které bude ve světě módy udávat jasný krok. Jejich úplně první módní přehlídka proběhla v roce 1986, kdy uvedli svou kolekci dámské módy. Ta mezi veřejností sklidila obrovský úspěch a značka Dolce & Gabbana vzápětí získala velké množství příznivců. Jednotlivé módní kousky se těšily oblibě zejména díky svému jednoduchému a zároveň elegantnímu provedení. V roce 1996 značka představila kolekci pánského oblečení, kde hrály hlavní prim džíny. Postupem času se značka Dolce & Gabbana začala zaměřovat i na další kousky. Přišla například s kolekcí spodního prádla, bot, plavek, hodinek a také dámských a pánských parfémů. Ty se díky své sofistikovanosti těší velké oblibě a vyhledávají je i nejrůznější hollywoodské hvězdy

Pánské parfémy Dolce & Gabbana ocení sebevědomí a silní muži, kteří se nebojí výzev a nezaleknou se ani těch náročnějších překážek. Velké oblibě se těší například parfém Dolce & Gabbana Pour Homme, který ve vás probudí pravého italského gentlemana. Stačí jen pár kapek a na ostatní budete působit jako typický středomořský milovník. Jedná se o Dolce & Gabbana klasiku, přičemž vás potěší i minimalistický flakón zdůrazňující umírněnou eleganci. Zapomenout nesmíme ani na parfém Dolce & Gabbana The One for Men, který zdůrazní vaše charisma a sofistikovanost . Jedná se o výraznou maskulinní a zároveň magnetickou vůni, která vám dopřeje ten pravý zážitek smyslů. Design flakónu přitom zůstává věrný kolekci The One a pyšní se elegantním geometrickým provedením v temných odstínech. Zapomenout nesmíme ani na Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme. Jde o hluboce přitažlivou vůni, ve které se mísí vodní a svěží tóny. Má vyjadřovat sílu emocí mužského instinktu a zároveň dát prostor jejich svobodnému vyjádření. Zajímavým prvkem je zde moepel, který byl úplně poprvé použit právě v této vůni. 

Máte vybráno 17 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Určení:
  • Pro muže  remove
  • Značka:
  • Dolce & Gabbana  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up