Diesel: ochutnej úspěch

Diesel: ochutnej úspěch

 

NESPOUTANÝ DIESEL

 

Italská módní společnost Diesel vznikla v roce 1978 v severní Itálii pod taktovkou kreativního vizionáře, jehož jméno zní stejně úderně, jako název celé jeho společnosti – Renzo Rosso. Diesel, nejznámější evropský výrobce džín, se zaměřuje především na výrobky pro mladší generaci. Ale kromě oblečení a bot může nabídnout i řadu parfémů, brýlí, hodinek, zavazadel a kosmetiky ukázkové kvality.

Neváhejte si to ověřit. Nebudete zklamaní.


Hodinky Diesel

Velkolepé, multifunkční, nápadité, kreativní, inovativní, perfektně řemeslně zpracované, cenově dostupné a smyslné – to vše by se o hodinkách značky Diesel dalo říct. Sice nemají příliš dlouhou tradici v hodinářském světě, ale to jim na kvalitě a působivosti nijak neubírá. Tohle jsou hodinky, které udávají styl a posilují vnitřní sílu a odvahu překonávat jakékoliv překážky. S nimi se už nikdy nebudete bát vyčnívat z davu. Právě naopak – hravě a nenásilně se stanete vzorem pro ostatní.

Hodinky Diesel se vyznačují svým sebevědomím a silou. Jsou odvážné, netradiční a rychle utkví v paměti. Většinou narazíte na analogové modely s výrazným ciferníkem, ale našli byste i modely digitální, které mají lehce starobylý šmrnc. Řemínky se vyrábí, jak z nerezové oceli, tak z kůže v různých barevných variacích.

VYBERTE SI


Parfémy Diesel

Nabídka parfémů Diesel je rovněž velmi originální a odvážná. Stačí si jen prohlédnout jejich neobvyklé a osobité flakóny a máte jasno!

Pánské parfémy Diesel sází na odvahu a rozpustilost, dámské parfémy Diesel zase na romantiku a posílení ženské energie. Květinové, dřevité i orientální vůně s nezapomenutelným aroma. Jsou jemné, a přesto v sobě nesou skryté výzvy a touhu po dobrodružství. Skvěle zapůsobí na unavenou mysl i ducha a probudí ve vás nezvyklou inspiraci.

VYBERTE SI

 

Na co ještě čekáte? Toužíte po nových zážitcích, milujete překvapení a chcete docílit důležité změny? Potom potřebujete parfém, který vás podpoří ve vaší snaze uspět. Anebo jej darujte někomu, o kom víte, že by podobnou morální oporu a závan tvůrčích podnětů ocenil.

Žijte svůj život naplno a nebojte se zazářit!