Hodinky Diesel

Značka Diesel se už od 90. let drží v nejhonosnější vitríně pomyslné módní síně slávy. Své čestné místo si tam vysloužila nezapomenutelnou reklamní kampaní, světové šíře, která ji zapsala hluboko do hlavy všech milovníků džín, obuvi, cestovních zavazadel, parfémů i kosmetiky. Ale zanedlouho svou nabídku ještě rozšířila – o hodinky Diesel – a právě ty se postupně staly jejím nejvyhledávanějším zbožím. Luxusní náramkové hodinky Diesel charakterizují převážně 3 slova: velkolepost, multifunkčnost a smyslnost. Takovou působivou kombinací se může pochlubit málokterá značka.

Pánské hodinky Diesel vás na první pohled zaujmou svým robustním provedením vzbuzujícím v každém muži jeho vnitřní i vnější sílu. A na ten druhý? Řadou užitečných funkcí jako chronograf, duální čas, stopky, světové časy aj. Luxusní hodinky Diesel si potrpí na ty nejkvalitnější materiály, aby tak odolaly „zubu času“ minimálně tak dlouho, jako muži, kteří je nosí. Najdete mezi nimi modely pro pohodové odpoledne s kamarády i na důležitá jednání. Vyberte si, která barva a typ ciferníku vám nejvíce sedí.

A přestože Diesel hodinky si na svůj seznam přání píšou především muži, i „ženský element“ si má z čeho vybírat. Dámské hodinky Diesel jsou velmi elegantní a přitom svérázné – aby tak přirozeně proměnily každou šedou myšku v přepychovou kočku. S nimi už vás nikdy nikdo nebude hnát do kouta, ale naopak si pro vás nachystá luxusní vyšívaný polštář, na kterém se jen uvelebíte a necháte se obdivovat…

Diesel rozhodně nepatří ke značkám, které slepě následují módní trendy ostatních. Diesel je každým svým modelem sama udává, a to samé nabízí svým zákazníkům.

 

Máte vybráno 26 položek
  • Portfolio:
  • Hodinky 
  • Značka:
  • Diesel  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! více zde

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! Více ZDE

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up