/ Parfémy / Dámské parfémy / Kenzo Eau de Fleur de Prunier

Kenzo Eau de Fleur de Prunier 50 ml

toaletní voda pro ženy 93%

Značka: Kenzo Kolekce: Eau de Fleur de Prunier
Kód: 9046

Toaletní voda Eau de Fleur de Prunier od značky Kenzo byla vytvořená výhradně pro ženy. Toto balení obsahuje 50 ml vámi vybrané vůně.

 • není skladem

Popis Kenzo Eau de Fleur de Prunier

Cítíte tu vůni šťavnaté a sladké švestky? Zavřete oči a představte si horký letní den. Léto, květinová báseň švestkového květu s verši mandle, to je Kenzo Eau de Fleur de Prunier, neodolatelné. Příběh práví, že květ švestky byl jednou objeven parfumérem Francis KURKDJIAN při jeho návštěvě Tokia. Jean JACQUES se pak k němu připojil a společně pracovali na složení úžasného parfému Kenzo Eau de Fleur de Prunier. Čtyři ruce géniálních parfumérů pečlivě vybíraly prachové okvětní lístky švestkových květů a kombinovaly je s vůní mandle dokud nedosáhli parfuméři cíle - dokonalého parfému Kenzo Eau de Fleur de Prunier.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00

 • Hlava

  švestka 

 • Srdce

  květ švestky 

 • Základ

  mandle 


Video

Eau de Fleur de Prunier


Hodnocení našich zákazníků

 • 87%
  Bára

  Voní krásně, neotřele, svěže a čistě, koupila jsem naslepo a nelituju. Pod rozkvetlým stromem....tam bych čekala větší sladkost, ale i tak nemůžu Nadin výrok vyvracet. V základu jsem schopna cítit i ty mandle...ale jen velmi lehce, jako z dálky....

 • 93%
  Naďa

  Úžasná čistá vůně květů, žádná chemie ani syntetika. Opravdu voní přesně jako byste staly pod rozkvetlým stromem. Výdrž je skvělá.

 • 100%
  Pavli

  Poprvé jsem si přivoněla na dovolené v Itálii a moc se mi zalíbila, proto jsem jí po příjezdu hledala,našla a nezklamala. Čistá,nádherná vůně, jsem z ní unešená,moc a moc se mi líbí.

 • 93%
  Agis

  čistá vůnička,nic v ní neobtěžuje,mandličky ale moc necítím...

Přidat hodnocení všechna hodnocení

Vložit recenzi k produktu Kenzo Eau de Fleur de Prunier toaletní voda pro ženy 50 ml


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Varianty Kenzo Eau de Fleur de Prunier