/ Parfémy / Dámské parfémy / Katy Perry Killer Queen Oh So Sheer

Katy Perry Killer Queen Oh So Sheer 30 ml

parfémovaná voda pro ženy

Značka: Katy Perry Kolekce: Killer Queen Oh So Sheer
Kód: 18247

Parfémovaná voda Killer Queen Oh So Sheer od značky Katy Perry byla vytvořená výhradně pro ženy. Toto balení obsahuje 30 ml vámi vybrané vůně.

  • není skladem

Popis Katy Perry Killer Queen Oh So Sheer

Dámská parfémovaná voda Katy Perry Killer Queen patří do řady výjimečných vůní charismatické americké zpěvačky. Svou originalitou osloví všechny sebevědomé ženy, které vědí, co chtějí a nebojí se jít za svým snem! Sladká, ovocná dámská parfémovaná voda si vás získá v prvních okamžicích úžasnými tóny hravých švestek společně se šťavnatou bergamotkou a hříšně svůdnými lesními plody. Hedvábnou něhu najdete v jedinečném srdci dámské parfémované vody, které je tvořeno líbeznými kvítky jemných jasmínů, doplněné o květy neuvěřitelně krásných keřů a skvostných celosií. Vášeň a touha je ukrytá ve smyslných tónech sladkých pralinek, vzácného cashmeranu a silně aromatické, exotické pačuli. Dámská parfémovaná voda Katy Perry Killer Queen si vás získá svou intenzivní, dlouhotrvající vůní, která vás bude hýčkat zejména v chladnějších dnech a nocích. Učiní z vás zářivou hvězdu, neustále obdivovanou a smyslně svůdnou. Stanete se nepřehlédnutelnou a rafinovanou ženou, která si získá za každých okolností pozornost, zejména u opačného pohlaví! Celou krásu dámské parfémované vody podtrhuje její famózně zpracovaný, zářící flakonek, připomínající vzácný drahokam. Jistě se stane klenotem mezi ostatními skvosty vašeho toaletního stolku.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Katy Perry Killer Queen Oh So Sheer parfémovaná voda pro ženy 30 ml


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Varianty Katy Perry Killer Queen Oh So Sheer