Kabelky Michael Kors

  • Kabelky Michael Kors

Máte vybráno 0 položek

Kabelky Michael Kors

Kabelka je svatyní každé ženy. Společnicí ukrývající všechny její poklady a tím ji i chránící před nástrahami nových dní. Z toho důvodu preferují ženy spíše velké kabelky, do kterých se toho co nejvíce vejde. Zároveň však nerezignují na svůj osobitý styl a vybírají si kabelku se stejným nadšením a zodpovědností jako muži nové auto. Přiznejme si, že ne všechny z nás se stoprocentně orientujeme v novinkách z oblasti módy, protože do ní nejsme tak zapálené (nebo nám na listování módními časopisy jednoduše nezbývá čas). Ale věřte nám, že jestliže něco je nebo není „v módě“ poznáme i bez toho, abychom se více snažily – stačí se rozhlédnout kolem sebe. Ještě donedávna se každá pátá slečna procházela po ulici s plastovou kabelkou s provazy místo uch, dnes si však můžeme všimnout jiné návrhářské laviny – kožených kabelek Michael Kors.

Poznáte je podle jednobarevného provedení (nejčastěji v černé, hnědé, béžové, zlatavé nebo pastelově růžové) s vystouplým logem Michael Kors, nebo s kovovým přívěskem MK houpajícím se na boku. A co je na nich tak neodolatelného? Právě jejich univerzálnost a zároveň přitažlivost způsobená řadou drobných detailů, které perfektně zapadají do celkového vzhledu každé kabelky. Z těchto a také z praktických důvodů je momentálně nejoblíbenější kolekce Jet Set Travel, konkrétně jedna z černých variant doplněná zlatými kovovými prvky. Tyto kožené módní kabelky vyloženě odpovídají požadavkům dnešních pracujících žen. Jsou tak akorát velké a kromě 2 uzavíratelných kapes mají také 6 menších vnitřních kapes, čímž svým majitelkám poskytují dokonale uspořádané útočiště.

Cítíte-li se lépe s menší kabelkou oblejších tvarů, kterou si navléknete na předloktí nebo ji vezmete rovnou do ruky, prohlédněte si kolekci Selma. Najdete tu i drobnější kabelky ideální na odpolední posezení s kamarádkou nad šálkem dobré kávy ve své oblíbené kavárně.

Filtrovat