Kabelky Michael Kors

Kabelka je svatyní každé ženy. Společnicí ukrývající všechny její poklady a tím ji i chránící před nástrahami nových dní. Z toho důvodu preferují ženy spíše velké kabelky, do kterých se toho co nejvíce vejde. Zároveň však nerezignují na svůj osobitý styl a vybírají si kabelku se stejným nadšením a zodpovědností jako muži nové auto. Přiznejme si, že ne všechny z nás se stoprocentně orientujeme v novinkách z oblasti módy, protože do ní nejsme tak zapálené (nebo nám na listování módními časopisy jednoduše nezbývá čas). Ale věřte nám, že jestliže něco je nebo není „v módě“ poznáme i bez toho, abychom se více snažily – stačí se rozhlédnout kolem sebe. Ještě donedávna se každá pátá slečna procházela po ulici s plastovou kabelkou s provazy místo uch, dnes si však můžeme všimnout jiné návrhářské laviny – kožených kabelek Michael Kors.

Poznáte je podle jednobarevného provedení (nejčastěji v černé, hnědé, béžové, zlatavé nebo pastelově růžové) s vystouplým logem Michael Kors, nebo s kovovým přívěskem MK houpajícím se na boku. A co je na nich tak neodolatelného? Právě jejich univerzálnost a zároveň přitažlivost způsobená řadou drobných detailů, které perfektně zapadají do celkového vzhledu každé kabelky. Z těchto a také z praktických důvodů je momentálně nejoblíbenější kolekce Jet Set Travel, konkrétně jedna z černých variant doplněná zlatými kovovými prvky. Tyto kožené módní kabelky vyloženě odpovídají požadavkům dnešních pracujících žen. Jsou tak akorát velké a kromě 2 uzavíratelných kapes mají také 6 menších vnitřních kapes, čímž svým majitelkám poskytují dokonale uspořádané útočiště.

Cítíte-li se lépe s menší kabelkou oblejších tvarů, kterou si navléknete na předloktí nebo ji vezmete rovnou do ruky, prohlédněte si kolekci Selma. Najdete tu i drobnější kabelky ideální na odpolední posezení s kamarádkou nad šálkem dobré kávy ve své oblíbené kavárně.

Máte vybráno 0 položek
  • Portfolio:
  • Kabelky 

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! více zde

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! Více ZDE

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up