Speciální nabídka pro zákazníky Innogy

  • MAGAZÍN
  • Speciální nabídka pro zákazníky Innogy

Speciální nabídka pro zákazníky Innogy

Láska ke hře, vášeň pro inovace a ukázková francouzská elegance. Tyto hodnoty demonstruje tenisová legenda René Lacoste už od roku 1933, kdy jeho stejnojmenná módní značka (Lacoste) odstartovala revoluci v každodenním oblékání. Zamiluje si ji každý, kdo chápe, že "sám život, je nádherný sport".

 

Značka Lacoste tedy už přes 80 let dobývá svět svou sportovně-elegantní módou, nepřehlédnutelnou díky originálnímu krokodýlímu logu. To naštěstí nenajdeme jen na oblečení... Všechny hodinky Lacoste se pyšní špičkovou kvalitou, pestrou nabídkou dámských, pánských i dětských hodinek, a velmi příjemnou cenou. Tu jsme pro vás nyní ještě o 10 % zpříjemnili!

 

Nechte svůj šatník rozkvést stejně jako svůj vztah. Oslavte měsíc lásky novými hodinkami od Lacoste se vzrušující slevou 10 %! Díky nim budete na každé schůzce okouzlující a hlavně – včas.

 

Tuto slevu můžete uplatnit i na zlevněné modely – včetně hodinek v akci. Nevztahuje se však na modely s označením "výprodej".

Které hodinky vás zajímají?

 

 
 

Ženy se chtějí většinou hlavně líbit. Proto co se týká hodinek (i celkově šatníku), vybírají si je převážně podle vzhledu a osobitého kouzla, které z každého modelu vyzařuje. Dámské hodinky tak musí ladit nejenom s jejich vnitřním naladěním, ale i ostatními doplňky… To si návrháři z Lacoste moc dobře uvědomují, proto v jejich nabídce najdete módní značkové hodinky ve zlaté i stříbrné barvě. Tak je hravě sladíte s každými náušnicemi, náramkem i prstýnky. A co když šperky ráda střídáte? Nevadí! Hitem posledního roku je tzv. růžové zlato, které si vzhledově rozumí s každým kovem.

Muži se také čím dál více zajímají o to, jak vypadají. Upravený vzhled totiž posiluje jejich sebevědomí, což jim potom zejména v práci pomáhá rychleji a lépe dosáhnout vytyčených cílů. Kancelářské typy jistě nadchnou hodinky s koženým řemínkem, kterými dokonale podtrhnou svůj formální dress code. Pohodáře s citem pro styl a se zdravou dávkou hravosti zase potěšíte zase trošku barevnějším modelem.

Vaše svědomité placení účtů si zaslouží odměnu. Proto neváhejte a udělejte si radost novými hodinkami, které vás díky jedinečné slevě 10 % nebudou stát více než pár celodenních rodinných vstupných do aquaparku. A jestli vy zrovna nejste hodinkový typ, potěšte jimi třeba partnerku/partnera, dceru/syna, maminku/tatínka nebo tchýni/tchána. Někdo z rodiny má narozeniny každou chvíli, a sami dobře víme, že vymýšlet originální dárky je čím dál těžší… Vyřešte to hned a z pohodlí domova.