/ Parfémy / Unisexové parfémy / Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Bianca

Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Bianca 75 ml

toaletní voda unisex

Značka: Guerlain Kolekce: Aqua Allegoria Nerolia Bianca
Kód: 53205

Toaletní voda Aqua Allegoria Nerolia Bianca od značky Guerlain byla vytvořená pro muže i ženy. Toto balení obsahuje 75 ml vámi vybrané vůně.

  • není skladem

Popis Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Bianca

V březnu roku 2013 Guerlain uvádí na trh další vůni z kolekce Aqua Allegoria. Vůně Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Bianca je lehká jak sen. Evokuje ve vás procházku rozkvetlou zahradou plnou svěžích citrusových květů. Naprosto originální vůně hořkého pomeranče doprovází pomerančový květ, neroli a petitgrain. Nahořklá esence, u níž se můžete spolehnout na dlouhotrvající účinek a líbeznou pronikavou intenzitu. Parfém je vhodný pro romanticky založené muže i ženy, kteří vědí, že v jednoduchosti je krása. Také kouzelný flakon napoví, jakou vůni skrývá. Je jemný doplněn zlatým zdobením, které představují medové plástve.

“Vůně z kolekce Aqua Allegoria jsou pro mne jako nádherná rozkvetlá zahrada plná vůní, ve které se procházím. Snažím se žít v souladu s přírodou a ročními obdobími. Příroda je má inspirace, plná poetiky a svobody. „ Thierry Wasser – tvůrce parfému

Užijte si dokonalé esenciální volnosti a zahalte své tělo do lehké svěží citrusové vůně, při které podlehnete kouzlu vybraných ingrediencí!

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00

  • Hlava

    pomeranč 

  • Srdce

    květ pomeranče, neroli 

  • Základ

    petitgrain 


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Bianca toaletní voda unisex 75 ml


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Varianty Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Bianca