Festina

  • Festina

Máte vybráno 0 položek

Festina

Hledáte kvalitní, moderní, odolné a přitom luxusní designové náramkové hodinky? Pak jste tu správně! Značka Festina je totiž tou pravou volbou. Festina je firma s více jak stoletou historií, jenž vznikla roku 1902 ve švýcarském městě La Chaux-de- Fonds. Festina vystřídala velké množství majitelů a dlouho hledala své místo na výsluní. Například roku 1935 byla společnost prodána podnikateli Willy Burkhardovi von Wilhelmovi. Ten ji pak v roce 1975 předal dál do rukou milovníka hodinek George Ulmanna. Ale ani pan Ulmann si Festinu neponechal a ta putovala v roce 1984 dál, tentokrát k e Španělovi Miguelovi Rodriguezovi. A ten Festinu dostal na to pravé hodinářské výsluní a udělal z ní celosvětově známou značku.

Největší rozmach zažila Festina po zavedení quartzových strojků. Tento krok dostal hodinky Festina do všech koutů světa a učinil je dostupnější i v zámoří. V té době společnost našla zálibu ve sportu, čehož firma Festina skvěle využila a své hodinky přizpůsobila sportovcům. Jak? Především design byl sportovnějšího rázu a pak také funkce a odolnost hodinek zaznamenaly určité změny směrem k lepšímu. Festina také sponzorovalatým Festina na věhlasném cyklistickém závodě Tour de France, dokonce po tomto závodu pojmenovala celou jednu kolekci svých hodinek, tedy Festina Tour de France. Sportovní hodinky Festina sluší na zápěstí nejen sportovcům ale i podnikatelům a byznysmenům, jsou vhodné do společnosti i pro speciální příležitosti. V současné době hodinky Festina skvěle podtrhují charakter a osobnost svého nositele.

Pánské hodinky Festina jsou originální a v jednotlivých kolekcích je zastoupeno více designových typů. Festina se v žádném případě nebojí experimentovat s barvami a zvláštními prvky, kterými obohacuje kryty hodinek. Samozřejmostí je poctivé zpracování a především kvalitní materiál, ze kterého jsou hodinky vyrobeny. Jak už bylo uvedeno v textu výše, hodinky od Festiny si vyberou jak manažeři, tak sportovci. Značka má co nabídnout i normálním smrtelníkům, kteří hledají luxusní hodinky za rozumnou cenu.

Ovšem pozor, Festina není jen doménou mužů. Dámské hodinky Festina okouzlí i něžná pohlaví. Nenajdete originálnějšího sladění elegance a sportovního designu, než to, které nabízejí dámské hodinky Festina. Dámy jistě ocení hodinky, které jsou zároveň vkusným módním doplňkem a šperkem.

Filtrovat

Značka