/ Parfémy / Dámské parfémy / DKNY Be Delicious

DKNY Be Delicious 50 ml

toaletní voda pro ženy

Značka: DKNY Kolekce: Be Delicious
Kód: 3703

Toaletní voda Be Delicious od značky DKNY byla vytvořená výhradně pro ženy. Toto balení obsahuje 50 ml vámi vybrané vůně.

  • není skladem

Popis DKNY Be Delicious

Parfémy DKNY Be Delicious jsou typicky svěží, americké vůně - přímo ze samotného New Yorku. Květinové tóny se prolínají s ovocem a vytvářejí sofistikovanou, vášnivou a lehce provokativní kompozici, která snadno každému učaruje. Začátek parfému DKNY Be Delicious je jiskřivě svěží s neobvyklými jablečnými, okurkovými a grapefruitovými akordy. Magnólie nás poté dovede ke květinovému srdci DKNY Be Delicious, které si zachovává svěžest, ale zároveň přináší hloubku. Ze začátku výrazně jablečná se zeleným tónem okurky. Ovoce však rychle ustupuje a vystřídá ho jemná květinová směsice, která voní jako rozkvetlá lípa. Parfém DKNY Be Delicious není nejoriginálnější vůní od Donny Karan, ale je příjemná a univerzální. Zakousněte se do jablka od Donny Karan, zakousněte se do DKNY Be Delicious!

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení

  • Hlava

    grapefruit, madagaskarský vetiver, okurka 

  • Srdce

    fialka, konvalinka, růže, tuberóza, zelené jablko 

  • Základ

    bílá ambra, santalové dřevo, světlé dřevo 


Video

Be Delicious


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu DKNY Be Delicious toaletní voda pro ženy 50 ml


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Varianty DKNY Be Delicious