/ Parfémy / Dámské parfémy / Davidoff Cool Water Night Dive Woman

Davidoff Cool Water Night Dive Woman 80 ml

toaletní voda pro ženy

Značka: Davidoff Kolekce: Cool Water Night Dive Woman
Kód: 76781

Toaletní voda Cool Water Night Dive Woman od značky Davidoff byla vytvořená výhradně pro ženy. Toto balení obsahuje 80 ml vámi vybrané vůně.

  • není skladem

Popis Davidoff Cool Water Night Dive Woman

Po pánské variantě Cool Water Night Dive přichází na trh v roce 2014 také jeho dámská dvojice, jenž je symbolem smyslnosti, šarmu a síly, která symbolizuje moderní mořskou pannu. Toaletní voda Davidoff Cool Water Night Dive Woman je kouzelná vůně pro ženy. Je inspirovaná letní nocí plné tajemných kouzel, která svádí k lásce v té nejčistší podobě.

Noc a moře společně vytvářejí cosi magického, je to fascinující spojení síly a smyslnosti. A právě tohle spojení chce značka Davidoff zachytit ve své vůni Cool Water Night Dive Woman. Vůně si zachovává své aquatické prvky, ke kterým přidává osobitý dotyk šarmu a tajemství, které z ní činí ideální protipól pánské verze. Parfém dokonale odráží pocit, kdy voda pohladí vaši pokožku, cítíte její svěžest, užíváte si její objetí i dojem z nočního oceánu. Odkryje vaši základní přitažlivost, přírodní směs elegance a sebevědomí. Cool Water Night Dive mění ženu v kouzelnici – spřádá kouzlo, kterému nemůže žádný muž odolat. Je svůdná, záhadná a očaruje vše, co se k ní přiblíží. Vůni stvořila parfumérka Veronique Nyberg. Otevírá se šťavnatou italskou mandarinkou, která je nakažlivá a upoutá pozornost. Svůdná předehra pozvolna ustupuje aromatické pistácii, která tvoří charakteristickou celou řadu Cool Water Night Dive. Základ je dotvořen elegantní kombinací orientálního pačuli a majestátního cedrového dřeva. Tyto magické tóny dělají vůni tajemně smyslnou.

Ponořte se do hlubin nočního oceánu, vychutnejte si chladivou esenci a nechte se unášet jedinečnou svěžestí, která muže okouzluje. Buďte královnou noci!

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00

  • Hlava

    mandarinka 

  • Srdce

    dřevo, jasmín, pistácie 

  • Základ

    cedr, pačuli 


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Davidoff Cool Water Night Dive Woman toaletní voda pro ženy 80 ml


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Varianty Davidoff Cool Water Night Dive Woman