/ Parfémy / Pánské parfémy / Davidoff Cool Water Night Dive

Davidoff Cool Water Night Dive 125 ml

toaletní voda pro muže

Značka: Davidoff Kolekce: Cool Water Night Dive
Kód: 17944

Toaletní voda Cool Water Night Dive od značky Davidoff byla vytvořená výhradně pro muže. Toto balení obsahuje 125 ml vámi vybrané vůně.

  • není skladem

Popis Davidoff Cool Water Night Dive

Dnes již kultovní vůně Davidoff Cool Water z roku 1988 má konečně svou magickou noční variantu v podobě parfému Davidoff Cool Water Night Dive uvedenou na trh v roce 2014. Značka Davidoff se rozhodla vybudovat nový milník v historii Cool Water vytvořením nové vůně – vůně Cool Water Night Dive. Zůstala věrná svým základním hodnotám, které jsou mužnost a přirozenost a přidala noční intenzitu, která se rozprostírá prostřednictvím své živelné přitažlivosti. Tak jako den ustupuje noci, tak se smysly stávají intenzivnějšími. Noční život je otázkou instinktu a muž Cool Water Night Dive si je plně vědom toho, že je součástí přírody. Koná v souladu s přírodními živly a následuje svoje instinkty. Je silný, neodolatelný a přitažlivý.

Autorem parfému je Jean-Christophe Hérault, který se učil u mistra parfuméra Pierra Boudona, který má na kontě slavný Cool Water, jež vytvořil před více než 20 lety. Nový Cool Water Night Dive představuje poctu tomuto vrcholnému dílu a nabízí úplně nový pohled na svěžest, více smyslnosti a návykovosti než kdykoliv předtím. Tato zelená orientální vůně má kontrastní a rafinovanou strukturu. Je složená z doposud zřídka používané přírodní složky – pistácii lentiscus, která je jednou z nejkvalitnějších. Dále se otevírá čistým a strhujícím pocitem osvěžení, které přináší směs máty a chladivého vodního ovoce. Tato pozoruhodná předehra pomalu ustupuje smyslným a moderním tónům kašmírového dřeva. Její pižmová a kořeněná intenzita je dotvořena podmanivými ambrovými tóny doplněny dřevem a semišem. Flakon této vůně představuje noc opředenou tajemstvím. Tmavě modrá barva přechází do světlejšího odstínu, jako když noc končí svou vládu a začíná svítat.

Davidoff Cool Water Night Dive z vás udělá charismatického muže s nebezpečným magnetem pro ženy. Podlehněte nočnímu mořskému kouzlu, které nezná hranic!

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00

  • Hlava

    máta, mořské tóny, ovocné tóny, pistácie 

  • Srdce

    černý pepř, kašmírové dřevo, šalvěj, tabák 

  • Základ

    ambra, dřevo, pižmo, semiš 


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Davidoff Cool Water Night Dive toaletní voda pro muže 125 ml


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Varianty Davidoff Cool Water Night Dive