/ Parfémy / Pánské parfémy / David Beckham Instinct

David Beckham Instinct 200 ml

sprchový gel pro muže

Značka: David Beckham Kolekce: Instinct
Kód: 3228

Sprchový gel Instinct od značky David Beckham byla vytvořená výhradně pro muže. Toto balení obsahuje 200 ml vámi vybrané vůně.

  • není skladem

Popis David Beckham Instinct

Parfémy David Beckham Instinct jsou čistá koncentrace odvahy a nespoutané energie. Z vůně David Beckham Instinct vane záblesk svěžesti díky italskému bergamotu, zatímco směs pomeranče a mandarinky ji dodává nádech tropického ovoce a exotičnosti.

Kontrast tří základních vůní parfému David Beckham Instinct dodává neurčité pocity, jistou mužnost a jistotu. Teplo kořenitého hvězdicového anýzu, jemné vibrace pikantního kardamonu a neskrývaná provokace síly červeného jamajského pepře, která vybublává napovrch, odhaluje vůni s nekonvenční a nekompromisní osobností.

Parfém David Beckham Instinct je smyslná pronikavost plná neskrývaných emocí. Nyní přichází ke slovu vlna smyslnosti v podobě vzácného haitského vetiveru a intenzivního pačuli. Tato smyslnost je dokreslená jemným dotykem bílé ambry, jen lehkým, přesto ale znatelným. Toto je vonný závěr, který nově definuje kód elegantní mužnosti, dokonalosti a smyslnosti.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení

  • Hlava

    bergamot, mandarinka, pomeranč 

  • Srdce

    anýz, jamajský pepř, kardamom 

  • Základ

    bílá ambra, haitský vetiver, pačuli 


Video

Instinct


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu David Beckham Instinct sprchový gel pro muže 200 ml


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Varianty David Beckham Instinct