/ Parfémy / Dámské parfémy / Celine Dion Signature

Celine Dion Signature 50 ml

toaletní voda pro ženy

Značka: Celine Dion Kolekce: Signature
Kód: 2794

Toaletní voda Signature od značky Celine Dion byla vytvořená výhradně pro ženy. Toto balení obsahuje 50 ml vámi vybrané vůně.

  • není skladem

Popis Celine Dion Signature

Ovocně-květinová dámská vůně Celine Dion Signature je určená ženám, které mají rády život, mají svou fantazii a osobité kouzlo. Stejně jako světově známá zpěvačka Celine Dion, je i vůně Celine Dion Signature nezapomenutelná a nadčasová. Otevírá se jednou z typických ingrediencí vůní Celine Dion - květem mimózy a jiskřivým výbuchem šťavnaté guavy spolu s jablkem. V srdci vůně se nachází hedvábný jasmín, který se dokonale mísí s rozkvetlou magnólií a svůdnou růží. Základ vůně je z čistého smyslného pižma a ambry, dokreslen exotickým santalovým a jantarovým dřevem. Vůně Celine Dion Signature se ukrývá v krásném skleněném flakonu, na kterém je vyobrazena silueta známé zpěvačky. Tato elegantní ženská vůně je vhodná pro denní nošení i pro slavnostní chvíle.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00

  • Hlava

    guava, jablko, květy mimózy 

  • Srdce

    jasmín, květy magnólie, růže 

  • Základ

    ambra, jantar, pižmo, santalové dřevo 


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Celine Dion Signature toaletní voda pro ženy 50 ml


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Varianty Celine Dion Signature