/ Parfémy / Dámské parfémy / Bvlgari Omnia Amethyste

Bvlgari Omnia Amethyste 65 ml

toaletní voda pro ženy 90%

Značka: Bvlgari Kolekce: Omnia Amethyste
Kód: 1851

Toaletní voda Omnia Amethyste od značky Bvlgari byla vytvořená výhradně pro ženy. Toto balení obsahuje 65 ml vámi vybrané vůně.

 • není skladem

Popis Bvlgari Omnia Amethyste

Parfém Bvlgari Omnia Amethyste je svěží květinová vůně inspirovaná hříčkou barev odrážejících se od vybroušených ploch nádherného drahého kamene, vzácného a vyhledávaného ametystu. Parfém Bvlgari Omnia Amethyste představuje úžasnou elegantní a rafinovanou kompozici určenou dívce či mladé ženě, která vyjadřuje své "já" prostřednictvím tajemné a přece mimořádně svěží vůně, která dokonale podtrhuje její úžasnou osobnost. Svůj osobitý půvab nachází parfém Bvlgari Omnia Amethyste v propojení čistých a upřímných tónů, které spolu hrají v úžasné a nenapodobitelné harmonii. Ametyst, coby symbol vyrovnanosti, jí vkládá do vínku ušlechtilou duši plnou půvabu a harmonie. V základu parfému Bvlgari Omnia Amethyste nechybí ani stopa ženství vyznačující se nevtíravou smyslností, které neodolá žnádný muž.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00

 • Hlava

  růžový grapefruit, zelené tóny 

 • Srdce

  bulharská růže, kosatec 

 • Základ

  dužina pomeranče, otočník 


Hodnocení našich zákazníků

 • 100%
  Anonym

  Manželce ji už léta kupuji k Vánocům, už jsem mnohokrát zažil, že jí ve společnosti či na ulici říkaly osoby něžného pohlaví, že krásně voní

 • 80%
  Anastázie

  Mám doma Omnii Crystalline a myslela jsem, že nic lepšího neexistuje, až do té doby, co se ke mně dostala Omnia Amethyste, ta je ještě úžasnější,sedí mi přesně a nádherně se na mně rozloží ....

Vložit recenzi k produktu Bvlgari Omnia Amethyste toaletní voda pro ženy 65 ml


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Varianty Bvlgari Omnia Amethyste