/ Parfémy / Pánské parfémy / Bvlgari AQVA Marine Pour Homme

Bvlgari AQVA Marine Pour Homme 200 ml

sprchový gel pro muže

Značka: Bvlgari Kolekce: AQVA Marine Pour Homme
Kód: 1683

Sprchový gel AQVA Marine Pour Homme od značky Bvlgari byla vytvořená výhradně pro muže. Toto balení obsahuje 200 ml vámi vybrané vůně.

  • není skladem

Popis Bvlgari AQVA Marine Pour Homme

Parfém Bvlgari AQVA Marine Pour Homme se pouští do hlubin té nejsvěžejší a nejčistší vody. Vůně Bvlgari AQVA Marine Pour Homme je určena pro muže, kteří hledají unikátní, nekompromisní a energickou svěžest. "Inspiraci pro AQVA Marine Pour Homme  jsem hledal v hlubokých vodách. Přemýšlel jsem o barvě a průsvitnosti křišťálové vody," říká světoznámý parfumér Jacques Cavalier. "Neroli a grapefruit dodávají parfému živoucí svěžest, do srdce jsem umístil posidonii, která vůni spojuje s její předchůdkyní, známou a oblíbenou Aqua pour Homme a podtrhuje její průzračnost. Rozmarýnový květ je uklidňující a aromatický. Minerální ambra, která zdůrazňuje hloubku Aqua pour Homme, byla přepracována. Na závěr jsem přidal bílý cedr pro zářivé přirozené tóny."

Vydejte se s parfémem Bvlgari AQVA Marine Pour Homme na dalekou výpravu k bohatým tajemstvím podvodního světa zářícího jako vzácný kámen akvamarín, jehož jméno vzniklo z latinského označení mořské vody. Pableskující modrozelený odstín symbolizuje dokonalou svěžest, čistotu a průzračnost jednoho ze čtyř základních elementů - vody.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00

  • Hlava

    grapefruit, neroli 

  • Srdce

    mořská tráva posidonie, rozmarýn 

  • Základ

    bílý cedr 


Video

AQVA Marine Pour Homme


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Bvlgari AQVA Marine Pour Homme sprchový gel pro muže 200 ml


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Varianty Bvlgari AQVA Marine Pour Homme