/ Parfémy / Pánské parfémy / Bvlgari AQVA Amara

Bvlgari AQVA Amara 100 ml

toaletní voda pro muže

Značka: Bvlgari Kolekce: AQVA Amara
Kód: 17947

Toaletní voda AQVA Amara od značky Bvlgari byla vytvořená výhradně pro muže. Toto balení obsahuje 100 ml vámi vybrané vůně.

  • není skladem

Popis Bvlgari AQVA Amara

Pradávný symbol života, čistoty,  plodnosti a hojnosti života ... Středozemní moře je i nadále nevyčerpatelným zdrojem inspirace pro značku Bvlgari a stojí za uvedením nové fascinující vůně Bvlgari AQVA Amara (2014). Parfém je novou intrepretací dnes již ikonického parfému Bvlgari AQVA Pour Homme. Je akvatickou mužnou toaletní vodou, která evokuje sílu a hloubku moře. Nespoutaná síla moře se odráží v mužích, kteří se v této oblasti narodili a tváří vůně je opálený krasavec, který neváhá neohroženě skočit do rozbouřeného moře pro svůj poklad - Bvlgari AQVA Amara!

Bvlgari AQVA Amara na rozdíl od svého předchůdce má flakon v barvě mědi a liší se i svým aroma. Tentokrát je o něco silnější a kromě akvatických tónů nelezneme ve vůni hořké mandarinkové tóny a výrazné pačuli. Parfém je zkrátka mořská voda prohřátá sluncem.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00

  • Hlava

    sicilská mandarinka 

  • Srdce

    neroli, vodní tóny 

  • Základ

    indonéské pačuli, kadidlo 


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Bvlgari AQVA Amara toaletní voda pro muže 100 ml


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Varianty Bvlgari AQVA Amara