Na Brasty koupíte pouze originální produkty, žádné padělky

  • MAGAZÍN
  • Na Brasty koupíte pouze originální produkty, žádné padělky

Že má ilegální trh s padělky parfémů a padělky šperků rostoucí tendenci a počty zabavených plagiátů se ročně počítají na miliony, a to pouze v rámci Evropské unie, je bohužel smutnou realitou. Důvod, proč se stalo právě toto luxusní značkové zboží atraktivním artiklem pro trestnou činnost, tkví především v poměru vysoké ceny a malé velikosti produktu.  I přes veškerou snahu značkových výrobců bojovat s touto nelegální činností, přihlížíme faktu, že se plagiátorství luxusních produktů stalo nedílnou součástí organizovaného zločinu. Je proto třeba si uvědomit, že se každý, kdo nakupuje pochybné zboží od neověřených prodejců za podezřele nízké ceny, stává součástí tohoto nezákonného trhu a podstupuje nejen riziko pro svou peněženku, ale v mnoha případech hazarduje i se svým zdravím. V případě parfémů a dekorativní kosmetiky se totiž do velice věrohodných imitací značkových obalů plní už méně povedené směsi chemických látek neznámého původu a tím nelze vyloučit jejich závadnost, alergické reakce a nesnášenlivost pokožky s danou látkou. 

 

Jak ale takzvaně nenaletět a skutečně koupit nefalšované originální zboží? V kamenném obchodě odhalíte plagiát už pouhým pohledem na obal. Nekvalitní celofán a jeho podivný syntetický zápach, vybledlá a měkká krabička, barevné odlišnosti, méně propracované detaily a nebo dokonce pravopisné chyby v textu mluví jasnou řečí. Skutečné dilema ale nastává při nákupu na internetu. Zde je asi opravdu jediným a nejdůležitějším ukazatelem pravosti právě prodejní cena. Každý ví, že luxusní zboží známých světových značek jako je Guess, MVMT nebo Hugo Boss má svou hodnotu. Samozřejmě, že se ceny mohou lišit v závislosti na dodavatelích a nebo se může jednat o zboží, které se doprodává, není v aktuálních kolekcích a přechází do takzvaného výprodeje. V případě, že je ale prodejní cena výrazně podprůměrná ve srovnání s konkurenčními prodejci, opatrnost je na místě. A to i v případě, že narazíte na takzvané limitované edice a speciální verze, které nejsou nikde dostupné a tedy i nesrovnatelné s konkurencí. Je třeba vzít rozum do hrsti a zachovat chladnou hlavu. Luxusní značkový parfém, který se běžně prodává za 1800,- za 50 ml nemůže najednou stát 450,- za 60 ml, ani žádné značkové náušnice nebo hodinky nemohou ze dne na den zlevnit o 70% oproti konkurenci. 

Prohlédněte si zboží v akci

Nejspolehlivějším nástrojem, jak si ověřit důvěryhodnost a spolehlivost obchodu jsou bezesporu recenze. Ověřeným obchodům, které na trhu figurují už několik let a pyšní se stovkami pozitivních recenzí na portálu Heureka.cz, jako je právě Brasty, můžete bez obav věřit. Ale jak je tedy možné, že jsme i my schopni nabídnout zaručeně originální zboží za výhodnější ceny oproti konkurenci? V našem případě je tento cenový rozdíl způsoben tím, že nakupujeme od výrobců a dodavatelů opravdu ve velkém a také tím, že vzhledem k tomu, že obchodujeme v 11 zemích Evropy, nejsme omezeni výhradně na středoevropský trh. Rozdílná cenová politika vývozních zemí a jiný postup prodejní cesty společně s vynecháním několika velkoobchodních článků a udržení nejnižší obchodní marže způsobuje to, že u nás v Brasty nakoupíte zaručeně originální parfémy, hodinky a šperky téměř vždy o něco výhodněji, než u konkurence. Brasty vždy bude patřit mezi spolehlivé prodejce originálního značkového zboží, který ručí svým jménem zato, že se váš nákup nezmění v noční můru v podobě „fejku“. O tom, že s naším zbožím budete maximálně spokojení, se můžete přesvědčit i v recenzích na srovnávačích zboží, jako je například Heureka.cz. Zde máme stovky pozitivních hodnocení od spokojených zákazníků. Za mnohé pak mluví i fakt, že jsme v roce 2019 zvítězili v kategorii Módní doplňky v soutěži Shop roku.