Hodinky Hugo Boss

Máte vybráno 0 položek

Hodinky Hugo Boss

Značka Hugo Boss pochází z Německa a hrdě nese název po svém zakladateli. Ten ve své dílně zručně šije celou plejádu oblečení pro gentlemany i vojáky. Po vzoru italských mistrů vnáší do oděvů určitou vzdušnost a ležérnost. Dnes je značka světově uznávaným dodavatelem šatů, obuvi, parfémů a také doplňků. Výrobce se zaměřuje na preciznost a vysokou kvalitu zpracování, kterou vykazují všechny hodinky Hugo Boss. Jejich obdivovatelé pátrají po vkusnosti klasického zpracování u pánských kolekcí, dámské pak zase opěvují luxus.

Každý muž vybírá hodinky podle jejich spolehlivosti. Použití kvalitních materiálů a zájem o módu je zde zcela zásadní, proto budou pánské hodinky Hugo Boss tou správnou volbou. Švýcarské strojky dodávají jednotlivým modelům punc spolehlivého chodu. Hugo Boss 1512891 jsou netradičním typem hranatých hodinek, které sednou energickým mužům, jak při okázalejších příležitostech, tak při každodenním pracovním životě. Model je voděodolný, zpracovaný z jakostní oceli a jednoduchý ciferník, osázený terčíky chronografů, kryje velmi odolné minerální sklíčko. Kombinuje univerzálnost s praktičností, kterou muži ocení. Preferujete-li hodinky s velkým ciferníkem v klasickém designu, i zde Hugo Boss nezůstává pozadu. Model 1512634 vzhledově nikdy neomrzí, navíc ho doplňuje poutavá zlatá barva a kožený řemínek.

Dámské hodinky Hugo Boss jsou určeny pro ty nejnáročnější ženy. I když se kolekce pro dámy začala v módním domě vyrábět teprve nedávno, okamžitě zaznamenala úspěch. Stejně jako celá řada světových celebrit, mají i moderní ženy chuť experimentovat s nevtíravou noblesou, kterou luxusní hodinky Hugo Boss podtrhují. V kolekcích naleznete ciferníky hranaté i kulaté, často doplněné o barvy drahých kovů a pestré ciferníky. Náramky jsou v tomto případě z ušlechtilé oceli nebo kůže. Svěřte své zápěstí léty osvědčené značce.

Filtrovat

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

Portfolio

Značka