Benetton Blu Man 100 ml

toaletní voda pro muže

Benetton
Značka: Benetton Kolekce: Blu Man
Kód: 1104

Toaletní voda Blu Man od značky Benetton byla vytvořená výhradně pro muže. Toto balení obsahuje 100 ml vámi vybrané vůně.

není skladem

Popis Benetton Blu Man

Pánská toaletní voda Benetton Blu je další z řady barevných vůní od Benettonu. Jak už naznačuje modrá barva, která se stala této vůni osudovou, uvnitř elegantního a jednoduchého flakonu najdete ukryté nebe, moře a oceány. Tento energií nabitý mix Vám přinese pocit volnosti, svobody a uklidnění. Hodit se bude především k muži, který je odhodlaný, dynamický a se vším si umí poradit. Dokáže žít v džungli velkoměsta, stejně jako si vychutnávat harmonii a klid v lůně přírody. Za každou cenu má čistou mysl a vše si pečlivě rozmýšlí.

Hlavu toaletní vody otevírají tóny levandule a exotického citronu Amalfi. Mužné srdce se nese ve znamení šalvěje muškátové, aromatické bazalky a rozmarýnu. Základu vůně pak vévodí čisté pačuli, kvalitní kakao a virginský cedr.

Nechte se unést na tajuplnou pláž, položit se do rozžhaveného písku, kde Vás uklidní tiché šumění moře a bude Vás ovívat svěží a čerstvý vzduch. Díky pánské toaletní vodě Benetton Blu to bude hračka!

Originál textu vytvořen na brasty.cz

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

call-centrum

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Ne: 8:00 - 19:00

Hlava

Hlava

citron Amalfi, levandule 

Srdce

Srdce

bazalka, rozmarýn, šalvěj muškátová 

Základ

Základ

cedr Virginia, kakao, pačuli 

Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Benetton Blu Man toaletní voda pro muže 100 ml

Varianty Benetton Blu Man

Podobné produkty

Najděte další kousky

Naposledy jste prohlíželi

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up