Azzaro Chrome Summer 2013 100 ml

toaletní voda pro muže

Azzaro
Značka: Azzaro Kolekce: Chrome Summer 2013
Kód: 932

Toaletní voda Chrome Summer 2013 od značky Azzaro byla vytvořená výhradně pro muže. Toto balení obsahuje 100 ml vámi vybrané vůně.

Exkluzivní vydání nového Brastymagu. Stahuj zdarma.

není skladem

Popis Azzaro Chrome Summer 2013

Pánská toaletní voda Azzaro Chrome Summer 2013 je symbolickým zobrazením Středomoří. Při přičichnutí Vás uchvátí její svěží a velkorysý charakter, který Vám bude připomínat čistotu moře a volnost oblak. Dřevitě-svěží vůně ve Vás probudí opravdové emoce a pocit, že se právě procházíte v rozžhaveném písku na pláži. Určena byla pro všechny milovníky života, kteří si ale umí užít radost z každého dne a nikdy na jejich tváři nespatříte smutek. Úvod vůně je jako pravý osvěžující koktejl z citrusových plodů. Najdete v něm bergamot, grapefruit, mandarinku a italský citron. Srdce bije v rytmu květin, mořských tónů a neroli, zatímco základ vůni uzavírá černým čajem, cypřišem, cedrem a papyrem. Elegantní skleněný flakon se pyšní jednoduchými geometrickými liniemi a představuje plátno, na které byla právě namalovaná středomořská krajina v odstínech modré.

Nechte se i Vy unést na vlnách divokého moře, které ve Vás probudí chuť užít si středomořský způsob života, který je plný otevřenosti, pohostinnosti a radosti ze života!

Originál textu vytvořen na brasty.cz

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

call-centrum

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00

Hlava

Hlava

bergamot, grapefruit, italský citron, mandarinka 

Srdce

Srdce

květinové tóny, mořské tóny, neroli 

Základ

Základ

cedr, černý čaj, cypřiš, papyrus 

Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Azzaro Chrome Summer 2013 toaletní voda pro muže 100 ml

Varianty Azzaro Chrome Summer 2013

Podobné produkty

Najděte další kousky

Naposledy jste prohlíželi

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up