Antonio Banderas The Golden Secret 100 ml

toaletní voda pro muže

Antonio Banderas
Kód: 509

Toaletní voda The Golden Secret od značky Antonio Banderas byla vytvořená výhradně pro muže. Toto balení obsahuje 100 ml vámi vybrané vůně.

není skladem

Popis Antonio Banderas The Golden Secret

Charismatický herec Antonio Banderas uvedl na trh novou vůni pro muže The Golden Secret, která se stává novější, vylepšenou verzí úspěšné toaletní vody The Secret. Noblesní vůně byla stvořena pro tajemného a charismatického muže, který přesně ví, co chce a tvrdě si za svým cílem jde. Její nositel je upřímný a nekonečně přitažlivý, takže má pověst lamače ženských srdcí. Ale jen ta jediná, osudová žena, dokáže najít správný klíč k jeho uzamčenému srdci. Vzrušující kořeněná vůně The Golden Secret vás ihned po otevření omámí čarovnou mátou, zelenými tóny a nespoutaným jablkem. Její srdce si získá i to vaše, a to díky smyslnému pepři, muškátovému oříšku a kmínu. Samotný závěr se nese ve znamení čistého pižma, cedru a nezkrotné kůže.

Nebojte se být odlišný a vyzkoušejte luxusní toaletní vodu Antonio Banderas The Golden Secret, která vám otevře cestu k mnoha novým a nepoznaným zážitkům. Strčte své konkurenty definitivně do kapsy a ukažte jim, kdo je tady opravdový pán!

Originál textu vytvořen na brasty.cz

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

call-centrum

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Ne: 8:00 - 19:00

Hlava

Hlava

jablko, máta, zelené tóny 

Srdce

Srdce

kmín, muškátový oříšek, pepř 

Základ

Základ

cedr, kůže, pižmo 

Hodnocení našich zákazníků

Tomáš

skvělá, dlouho vydrží

Vložit recenzi k produktu Antonio Banderas The Golden Secret toaletní voda pro muže 100 ml

Varianty Antonio Banderas The Golden Secret

Podobné produkty

Najděte další kousky

Naposledy jste prohlíželi

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up