Alterna Caviar Clinical Weekly Intense Boosting Treatment 4 x 10 ml

týdenní intenzivní péče proti vypadávání vlasů

Značka: Alterna Kolekce: Caviar
Kód: 21451

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Vlasové kúry značky Alterna z kolekce Caviar byly vytvořeny speciálně pro ženy mající vypadávající vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 4 x 10 ml.

 

  • není skladem

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Vlasová kosmetika
Určení Pro ženy
Kategorie Vlasové kúry
Značka Alterna
Kolekce Caviar
Podkolekce Clinical
Velikost 4 x 10 ml
Typ vlasů Vypadávající vlasy

Popis Alterna Caviar

Přípravek Alterna Caviar Clinical Weekly Intense Boosting Treatment je vhodný používat pokud vám vlasy padají, nebo je máte oslabené z různých zdravotních a jiných důvodů. Extrémní koncentrát komplexu Red Clover Growth Complex je určený k ošetření pokožky hlavy. Umocňuje stimulující, posilující a ochranné účinky přípravku Daily Root & Scalp Stimulator. Snižuje hladinu DHT, hormonu, který je jednou z hlavních příčin vypadávání vlasů. Díky neutralizaci tohoto hormonu dochází k rozštěpení testosteronu na malé částečky, které se oddálí od vlasového kořínku a ten může být dále dostatečně vyživován. Díky svému unikátnímu složení vlasy chrání proti usazování nečistot a zanášení vlasových folikul. Během měsíce používání séra dosáhnete podle klinických výsledků hustších a objemnějších vlasů než kdy dřív.

Aktivní látky:
extrakt z kaviáru – výživa, hydratace a lesk
extrakt z červeného jetele - pomáhá detoxifikovat pokožku a rozvést základní živiny jako je kalcium, hořčík, vitamín C, niacin, draslík a fosfor.
kořen z kopřivy a saw palmetta - pomáhají blokovat enzym odpovědný za přeměnu testosteronu na DHT.
vitamín B6 - přeměňuje karbohydráty na glukózu pro zlepšení funkcí tělesných buněk a pro lepší přívod zdravé krve do pokožky.
extrakt z mořských řas - uklidňuje pokožku a chrání je před suchostí.
taurin a biotin - posilují a pomáhají v prevenci lámání vlasů.

Účinky:
pomáhá neutralizovat nadbytek hormonu DHT, který je jednou z hlavních příčin vypadávání vlasů
podporuje růst vlasů
posiluje obranyschopnost vlasů a vlasové pokožky
ochrana před nepříznivými vnějšími vlivy

Vhodné pro:
Slabé a křehké vlasy, při problémech s padáním vlasů.

Použití:
Jedna ampule je určena pro jedno použití jednou týdně. Naneste po sekcích přímo na pokožku hlavy po mytí. Pečlivě vmasírujte a neoplachujte. Pro docílení co nejlepších účinků doporučuje používat se sprejem Daily Roots and Scalp Stimulator, který je určen k dennímu použití. Tento sprej můžete používat také jako preventivní ošetření po ukončení používání ampulek. Touto kúrou dosáhnete plnějších a hustějších vlasů již po 30dnech.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Naši specialisté vám rádi poradí

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
581 580 660
Po–Pá 9–17 hod.


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Alterna Caviar Clinical Weekly Intense Boosting Treatment týdenní intenzivní péče proti vypadávání vlasů 4 x 10 ml


0 - nejhorší, 5 - nejlepší