Akční nabídka Lacoste

Akční nabídka Lacoste

Prohlédnout nabídku


Když chceme vypadat skvěle, a zároveň se cítit pohodlně, není lepší volby, než se obléknout ve sportovně-elegantním duchu. To dobře věděl i slavný francouzský tenista René Lacoste, když roku 1933 založil svou vlastní značku ležérního oblečení. Jeho slavné polo tričko s límečkem si zamilovali nejen vyznavači bílého sportu, ale všichni, kteří dbali na své vzezření a přitom se chtěli cítit komfortně.


Kdo by dnes neznal logo zeleného krokodýla, které hrdě nese každý produkt z dílny Lacoste. Právě tak totiž populárnímu tenistovi přezdívali. Značka už dávno nevyrábí jen trička, ale v jejím portfoliu najdete i módní doplňky, hodinky a parfémy. I po více jak sto letech od svého založení si k ní nacházejí cestu lidé všech generací, které spojuje láska ke kvalitním produktům a dobrý vkus v módě. Přidáte se taky do klubu?


Vyberte si to nejlepší z dílny francouzské značky Lacoste:


Poznejte praktické a elegantní hodinky Lacoste


Protože se značka Lacoste zrodila na tenisovém hřišti, není překvapením, že se i hodinky, které vyrábí nesou ve sportovním duchu. Zároveň ale nepostrádají eleganci, čisté linie a hlavně prvotřídní kvalitu, na kterou je spolehnutí.

Pánské hodinky Lacoste budou charismatickou ozdobou zápěstí každého moderního muže. Budou vám dělat perfektní společnost za každé situace, ať už se účastníte obchodního jednání, nebo si po práci skočíte zasportovat. V nabídce najdete nádherné hodinky s komplikovanějšími ciferníky a elegantními, koženými pásky, stejně jako sportovně laděné modely nejrůznějších barev.

Všem dámám, které mají dobrý vkus a neholdují lacině přezdobeným modelům se musí dámské hodinky Lacoste zalíbit. Vybrat si mezi nimi ale není lehké. Dáte přednost elegantním modelům s koženým páskem a zlatým ciferníkem, nebo raději zvolíte barevné sportovní hodinky? Ať už si zvolíte jakékoliv, spolehnout se můžete na kvalitní zpracování a dlouhou životnost.

Lacoste nezapomíná ani na naše nejmenší! Vybírejte z veselých dětských hodinek Lacoste, které si zamilují kluci i děvčata.


Přivoňte si k energickým a svěžím parfémům Lacoste

Když si představíme typické francouzské parfémy, zřejmě se nám vybaví velmi elegantní a sofistikované vůně, které mají staletou historii. Francie má ale spoustu tváří. To dokazují i tolik oblíbené parfémy Lacoste, které rozhodně nepatří mezi těžké pudrové vůně. Právě naopak. Těmto parfémům nechybí lehkost, svěžest a mladistvý elán, který s radostí propůjčí každému, kdo má zájem. Nestojí tisíce, přesto mají mnoho co nabídnout a jejich kvalita nezaostává za drahými konkurenty. Vyzkoušejte je a uvidíte sami, že se vám dostanou pod kůži.

Mezi nejoblíbenější dámské vůně Lacoste rozhodně patří květinovo-dřevitá pour Femme nebo citrusová Touch of Pink. Pánové zabodují s citrusovou klasikou Lacoste Essential nebo toaletní vodou Lacoste Eau de Lacoste L.12.12. Blanc, která se nese ve sportovním duchu.