/ Parfémy / Dámské parfémy / Adidas Get Ready! for Her

Adidas Get Ready! for Her 150 ml

deospray pro ženy

Značka: Adidas Kolekce: Get Ready! for Her
Kód: 18320

Deospray Get Ready! for Her od značky Adidas byla vytvořená výhradně pro ženy. Toto balení obsahuje 150 ml vámi vybrané vůně.

  • není skladem

Popis Adidas Get Ready! for Her

Taky patříte mezi ty ženy, které ulítávají na neodolatelně sladkých vůních, a navrch k tomu zbožňujete svěží vůni melounu? Pokud jste odpověděla na obě otázky ano, právě jste našla svou osudovou toaletní vodu! Je jí Adidas Get Ready! for Her a slibujeme, že si vás získá na první přičichnutí. Vaše čichové buňky hned ze začátku omámí sladký a osvěžující vodní meloun, grenadina a šťavnatý pomeranč. Srdce je pak stvořeno něžným lotusem a cukrovou třtinou. Dlouhotrvající základ zaručuje kombinace ambry, cedru a pižma. Jestliže se toužíte cítit nespoutaná, volná a plná pozitivní energie, postačí vám i jediná kapka této výjimečné ovocné toaletní vody. Oceníte ji především v horkých letních dnech a ve chvílích, kdy ze sebe potřebujete dostat ten nejlepší sportovní výkon. Toaletní vodu, která byla na trhu představena teprve v roce 2014, můžete zkombinovat také s deosprayem antiperspirantem a sprchovým gelem.

Díky Adidas Get Ready! for Her se budete cítit cílevědomě a to vám dopomůže hravě dosáhnout vašeho toužebného cíle!

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení

  • Hlava

    grenadina, meloun, pomeranč 

  • Srdce

    cukrová třtina, lotos 

  • Základ

    ambra, cedr, pižmo 


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Adidas Get Ready! for Her deospray pro ženy 150 ml


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Varianty Adidas Get Ready! for Her