Adam Levine Men 100 ml

Adam Levine Men 100 ml

toaletní voda pro muže

Toaletní voda Men od značky Adam Levine byla vytvořená výhradně pro muže. Toto balení obsahuje 100 ml vámi vybrané vůně.

není skladem

  • Hlava citronová tráva, grapefruit, lístky fialky, mandarinka, šalvěj

  • Srdce guava, maracuja, zázvor

  • Základ cedr, jantar, santalové dřevo

Popis Adam Levine Men

Toaletní voda Adam Levine MEN byla uvedena na trh teprve v roce 2013, ale už teď si našla řadu obdivovatelů po celém světě. Vůně byla vyvinuta s přáním zapůsobit na muže dnešního světa. Adam Levine, frontman známé americké skupiny Maroon 5, dokázal vytvořit dokonalou rovnováhu mezi inovací a klasikou. A právě tato dvě slova, inovace a klasika, jeho vůni nejlépe charakterizují. Na první přičichnutí citrusová toaletní voda vás upoutá směsicí mandarinky, grapefruitu a lístky fialky, které plynule přechází do chutí zázvoru a maracuji. Prožitek z Adam Levine Man uzavře vzácné santalové dřevo společně s cedrem a jantarem. Toaletní vodu si oblíbí zejména ti muži, kteří se nebojí být odlišní, přesto na sebe ve společnosti nepotřebují strhávat veškerou pozornost. Toužíte po tom, aby vás ostatní lidé vnímali jako nespoutaného a volného optimistu, ze kterého číší citrusová svěžest? Adam Levine Man bude tou správnou volbou, která splní vaše očekávání a hlavně nenechá nikoho chladným!

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Položit dotaz Zavřít formulář

Hodnocení našich zákazníků

    Alda Vůně dobrá, svěží, ale vydrží krátce

Přidat hodnocení Zavřít formulář

Vložit recenzi k produktu Adam Levine Men toaletní voda pro muže 100 ml

Vaše hodnocení:

Varianty Adam Levine Men