Výhody nákupu na Brasty.cz

Nákupem v našem e-shopu nezískáte jenom vysněné hodinky, parfém nebo vlasovou nebo pleťovou kosmetiku, ale i spoustu dalších benefitů. Věříme, že balíček okamžitých výhod i služeb do budoucna vám nákup na Brasty.cz maximálně zpříjemní a budete se k nám rádi vracet.

Co vše vám konkrétně nabízíme?

  1. Originální značkové zboží
  2. Nejlepší nabídku na trhu
  3. Dárek zdarma
  4. Garanci vrácení nebo výměny zboží do 30 dní
  5. Doživotní možnost vrácení nepoužitého zboží
  6. Doživotní pozáruční servis


Originální značkové zboží

Veškeré hodinky nakupujeme výhradně od ověřených dodavatelů. V naší nabídce najdete ty nejvěhlasnější hodinářské, módní a kadeřnické značky: Casio, Festina,  Invicta, Hugo Boss, Rosefield,  Timex, Chanel, Gucci, Versace, Guess, DKNY, Burberry, Dior, Calvin Klein, Matrix, L'Oréal, Wella, Kérastase a další. Ty již přes 7 let je distribuujeme po celé České republice i do zahraničí. Důkazem pravosti jsou miliony spokojených zákazníků.


Nejlepší nabídka na trhu

Usilovně pracujeme na tom, aby náš internetový obchod nebyl jen pouhým „stánkem s lákavými cenami“, ale místem, kde se cítíte dobře, a tak se k nám rádi vracíte. Proto každý den porovnáváme naši cenovou nabídku s konkurenčními e-shopy a nabízíme vám opravdu ty nejnižší možné ceny. Dále si zakládáme na: komunikaci se zákazníky (o kterou se svědomitě starají slečny z našeho call centra a osobního odběru), rychlém doručení (do druhého dne) a levném poštovném (PPL, Česká pošta, Zásilkovna), protože každý díl celku je důležitý.


Dárek zdarma

Ke každé objednávce od nás získáte dárek zdarma. Jejich nabídku čas od času obměňujeme, proto vás potěšíme vždy něčím novým. Podívejte se na naši aktuální nabídku dárečků zdarma!


Garance vrácení nebo výměny zboží do 30 dní

Jak jistě dobře víte, jako spotřebitel máte ze zákona nárok na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dní od data převzetí zboží. My pro vás však máme dvojnásobek!

Uvědomujeme si, že nakupování po internetu je určitou sázkou do loterie. V tom mají kamenné obchody určitou výhodu. Ale co se týká právě např. parfémů, ani tam nemáte šanci poznat, jestli vám opravdu sedí. Každá vůně má 3 fáze, ve kterých se prosazují vždy jiné vonné esence – hlava, srdce a základ. V parfumeriích se seznámíte pouze s hlavou (a navíc ne úplně jasně, protože ve vzduchu se tam „vznáší mnoho dalších hlav“). Na základ si však počkáte klidně i několik hodin, a občas vás může dost nemile překvapit… Proto možnost očichat si parfém na prodejně vám celkovou spokojenost s nákupem stejně nezaručí

S ještě větší nejistotou se zákazníci běžně potýkají u nákupu kvalitních značkových hodinek, které oproti parfému nebo vlasové kosmetice stojí nemalé peníze, proto by jejich majiteli měly dělat radost ne měsíce, ale roky... Jestli vzhledově odpovídají vašemu vkusu nebo ne si během 2 týdnů určitě zvládnete ujasnit, ale k úplnému uspokojení vám také musí dobře padnout – tzn. pevně držet na zápěstí a neomezovat vás v oblíbených činnostech.

Z těchto důvodů, cokoli si od nás objednáte, a nebude vyhovovat vašim představám, můžete bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit až do 30 dní. Samozřejmě na zboží nesmí být viditelné žádné známky opotřebení.  Peníze vám v případě vrácení pošleme obratem zpět na váš bankovní účet.


Doživotní možnost vrácení nepoužitého zboží

Znáte to. Koupíte si něco, bez čeho si dál neumíte představit svůj život, ale po určité době přijde drsné prozření… Nebo chcete udělat někomu radost podle vás tím nejkrásnějším dárkem, ale vzápětí zjistíte, že vkus obdarovaného se od toho vašeho zásadně liší… Ať tak či tak, u nás máte možnost obě situace lehce napravit.

Pánské ani dámské značkové hodinky nejsou zrovna levná záležitost, proto chápeme, že nad jejich koupí (ať pro sebe nebo někoho blízkého) můžete dlouho váhat. Ale nákup v našem internetovém obchodě vás zbaví pochybností! Nepoužité a hlavně nepoškozené hodinky nám můžete kdykoli jednoduše poslat nebo donést zpět. V případě, že budou opravdu „jako nové“, vám je rádi vyměníme za jiný model nebo vám za ně obratem vrátíme celou částku zpět na váš bankovní účet.


Doživotní pozáruční servis

Stejně jako své auto, i hodinky byste měli jednou za čas (optimálně každé 2–3 roky) poslat na servisní kontrolu. Jen tak si můžete být jistí jejich stoprocentní funkčností. Zvýšenou pozornost věnujte zejména vodotěsným hodinkám. Vezmete-li si je např. do slané, příliš studené nebo příliš teplé vody, následkem agresivního působení soli nebo teplotní roztažnosti do nich voda může začít pronikat. Jakmile zaznamenáte uvnitř hodinkového pouzdra byť jen trochu vlhkosti (většinou se orosí sklíčko), dejte si své hodinky ihned zkontrolovat. Díky správné péči vám budou bezchybně sloužit klidně i 80 let.

Potřebujete provést servis (zkoušku vodotěsnosti, čištění pouzdra, seřízení aj.), vyměnit baterii nebo něco opravit, ale nevíte na koho se obrátit? Pošlete nám své hodinky a my se o vše postaráme. Nezáleží na tom, kdy jste je u nás zakoupili. Pomůžeme vám.