Exotické vůně Afriky

Exotické vůně Afriky

Blíží se den jako žádný jiný. Den Afriky není jen připomínkou problémů, které nelze ignorovat, je to zároveň svátek, který slaví africkou jednotu. V neposlední řadě to však znamená i den exotických chutí a podmanivých vůní. Která z nich okouzlí vás?

Den Afriky existuje od roku 1963. Slaví se 25. května. Závažné problémy i chudoba africký kontinent sužují dodnes, jeho přírodní krásy to však nijak neumenšuje. Oslavte tento den v plné parádě, poznejte nepoznané, a – pokud se tak rozhodnete – podejte pomocnou ruku těm, co to potřebují.

Orientální vůně pro vás

Dámské vůně

Givenchy Organza

Je libo květ afrického pomerančovníku? Pak vás přímo nadchne dámská parfémovaná voda Givenchy Organza, která je spojením nadčasové elegance a živočišné smyslnosti. Jasmín, gardénie a muškátový oříšek, jsou jako dotek slunečních paprsků. Cedr, santalové dřevo, vanilka a ambra, které tvoří základ tohoto dámského parfému, zase dokonale podtrhnou vaši ženskost. Objevte v sobě nespoutanou bohyni.

Tom Ford Velvet Orchid

Orientální a květinový dámský parfém, který si vás zcela podmaní. Luxusní a velmi vkusná dámská vůně, jejíž srdce tvoří – mimo jiné – jasmín, orchidej, černá orchidej, hyacint a madagaskarský vetiver.

Pánské vůně

Versace pour Homme Oud Noir

Energická parfémovaná voda pro muže Versace pour Homme Oud Noir, je jako vlahý vánek uprostřed pouště. Výraznou přísadou je oud, černý pepř, kadidlo, šafrán, dále pocítíte agarové dřevo, kůži, pačuli, kardamon a hořký pomeranč.

Davidoff Horizon Extreme

Těšit se můžete na dřevité jantarové tóny, grapefruit, zázvor, rozmarýn, kůži a mnohé další, neméně překvapivé, vonné složky – tento pánský parfém vás bude motivovat.

Niche

Vybrat si můžete i z mnoha unikátních vůní, které nemají obdoby a to díky své jedinečnosti a speciálním přísadám ze vzdálených koutů světa. U nás najdete orientální pánské i dámské niche parfémy, a dokonce i niche parfémy unisex. Věřte, že za tu cenu rozhodně stojí.

Ještě nemáte vybráno? Další orientální parfémy najdete zde. Výběr je opravdu široký a rozmanitý.