Velký horoskop na rok 2021

Velký horoskop na rok 2021

Postavení planet v roce 2021 naznačuje, že náš život se do dříve zajetých kolejí jen tak nevrátí. Svět se změní a bude ještě nějakou dobu trvat, než, a jestli vůbec, bude všechno jako dřív. To ale neznamená, že se naše životy obrátí k horšímu. Bude však potřeba přizpůsobit se novým podmínkám, které skýtají jiné, ale nikoliv nevítané příležitosti. Podívejte se, co věští jednotlivým znamením zvěrokruhu hvězdy a přečtěte si náš velký horoskop pro rok 2021.

Beran (21.3-20.4.)

Berany čeká v novém roce poměrně dost změn. Těšit se ale můžete z toho, že většina z nich povede k lepšímu. Připravte se na to, že bude potřeba dělat spoustu rozhodnutí, které určí, jaký rok 2021 ve výsledku bude. Nemějte ale obavy, vaše pověstná tvrdohlavost, odhodlání a životní zkušenosti vás přivedou na správnou cestu a rozhodně se nezaleknete žádných překážek.

V pracovním životě vám budou hvězdy přát. Zlepší se také komunikace na pracovišti, která povede k příjemnějšímu pracovnímu prostředí. Pokud toužíte po povýšení nebo nové práci, začněte na všem pracovat co nejdříve. Ideální období nastane už v lednu a únoru.
Také ve vašem milostném životě se bude dařit a s drahou polovičkou si budete mnohem lépe rozumět. Nejlepší období vás čeká v druhé polovině. A pokud jste single, platí pro vás to stejné jako v pracovním životě. Vyviňte úsilí v lednu a únoru a máte velkou šanci na úspěch. Rok 2021 si rozhodně užijete!

Býk (21.4-21.5.)

Ani Býci letos nebudou mít klid. Hvězdy vám věští období velkých změn, které se však vážou s mnoha novými příležitostmi. Zpočátku se budete bránit a vaše vrozená paličatost nebude chtít nutnost změn přijmout a můžete být pod tlakem. V průběhu roku ale uvidíte, že změny se udály k lepšímu. V druhé polovině roku se nebojte zariskovat, hvězdy stojí na vaší straně.

Od ledna do července vás v pracovní sféře čeká rušnější období. Naštěstí však budete mít dostatek energie, která vám pomůže zvládat hektické tempo. Připravte se na důležitá rozhodnutí a buďte pozorní a ostražití. Zároveň se však nemusíte bát udělat krok do neznáma. Když se budete řídit svou intuicí, všechno dobře dopadne. Za úspěch se neváhejte odměnit něčím pěkným. Krásné hodinky či parfém si rozhodně zasloužíte.
Oproti kariéře vás v lásce čeká klid a stálost. Ti z vás, kteří jsou šťastně zadaní poplují dál po rovné a klidné řece. Pokud jste single, nejspíš se ani u vás nic nezmění. Ale nezoufejte, využijte svou svobodu k plnění svých přání a užívání života plnými doušky. Tento přístup opačné pohlaví velmi přitahuje!

Blíženci (22.5-21.6.)

Blíženci si v roce 2021 stojatých vod příliš neužijí. V každé sféře vašeho života na vás čekají změny, které se nejvíce projeví v oblasti peněz a vztahů. Nebojte se však ničeho, vaše přirozené charisma a schopnost improvizovat vás dovede k vytouženým cílům. Když si nebudete na rozcestí vědět rady, poslouchejte své srdce, které vás nasměruje správným směrem.

V práci se vám bude dařit dobře. Jen si dejte pozor závěrem roku. V období od října hrozí Blížencům větší stres a náročnější pracovní podmínky. Budete muset přidat a zatnout zuby hlavně při spolupráci s kolegy. Berte vše s nadhledem a vše dobře dopadne.

Na poli lásky se vám bude dařit. Těm z vás, kteří jsou šťastně zadaní vlijí hvězdy do žil nový příval energie. Investujte ho do drahé polovičky a uvidíte, že vaše pozornost se vám bohatě vyplatí. Udělat radost můžete i novými hodinkami nebo šperkem. Nezadaní jedinci by měli mít oči na šťopkách. Nová známost vás může překvapit prakticky kdykoliv a kdekoliv.

Rak (22.6.-22.7.)

I pro vás, milí Raci, nebude rok 2021 klidným obdobím. Ačkoliv změny nemáte rádi, nevyhnou se ani vám. Mějte však na paměti, že změny mohou vést k lepšímu. V roce 2021 vás čeká hromada skvělých věcí, musíte však být otevřeni novým příležitostem a nebát se jít jim naproti.

V práci se blýsknete svou kreativitou a nápaditostí. Vaše vynalézavost v kombinaci s disciplínou se vám rozhodně vyplatí. A pokud vaše zaměstnání nápadům a fantazii zrovna nepřeje, i tak můžete vyzkoušet změnit svůj přístup, úhel pohledu.

Rok 2021 pro vás bude ve vztazích ve znamení nové energie a porozumění. A to nejen milostných, ale i rodinných či pracovních. Pokud máte z minulosti něco nevyřešeného s někým blízkým, přichází velká šance všechno urovnat. Ti z vás, kteří mají dlouhodobý vztah a uvažují o svatbě či rodině nemají na co čekat. Nastal ten pravý čas! Nezadaní, neházejte flintu do žita, v druhé polovině roku se na vás usměje štěstí.

Lev (23.7.-22.8.)

Nový rok budete muset zapojit svou pověstnou lví sílu, odvahu a odhodlání, aby se vám podařilo udržet v harmonii všechny vaše pracovní, společenské i milostné vztahy. Když se budete snažit, přijde odměna jak finanční, tak v rovině vztahové. Letošek pro vás nebude jednoduchý a nic vám do klína nespadne bez tvrdé práce, můžete ale mnohé získat.

Od začátku roku budete jen sršet energií, kterou v zaměstnání skvěle využijete. Dejte si jen pozor na některé kolegy, kteří by vám mohli vydřený úspěch závidět a vaše výsledky vydávat za své vlastní.

V lásce vám hvězdy budou přát. Zvažujete další krok do společné budoucnosti? Pak směle do toho, letos vám vše vyjde! Svou drahou polovičku nezapomínejte rozmazlovat. Co třeba nové hodinky nebo parfém? Pokud máte spíše pochybnosti, zkuste se podívat na váš problém z jiného úhlu a vše se může vyřešit. Single Lvi budou mít spoustu příležitostí se seznámit, vaše pověstné sebevědomí a dravost vám v tom pomůže!

Panna (23.8-22.9.)

Nový rok bude pro Panny ve znamení velkého množství změn, které se projeví hlavně ve společenském životě. Když však budete naslouchat své intuici, nemusíte mít obavy. Letošek pro vás bude menší zkouškou. Abyste zažili hezké časy, bude třeba vystoupit občas z komfortní zóny, což se neobejde bez přešlapů. Hvězdy vás ale vždycky navedou zpět ke správnému směru.

V pracovním životě vás čeká výzva. Jste sice velmi pracovití a schopní, nicméně potřeba naučit se práci rozdělovat mezi ostatní, a to platí i v životě soukromém. Není nic špatného na tom říct si o pomoc. V opačném případě vás čeká velký stres a přepracování.

Ani v lásce to nebude jednoduché. Partner se pokusí tlačit vás směrem, který nechcete. Nenechejte sebou manipulovat a buďte na pozoru! Nemusíte se však bát vyjít v určitých věcech vstříc. Pořídit partnerce nové náušnice či parfém klidně můžete :-) Pokud svou lásku teprve hledáte, mějte se na pozoru a nenechte se nalákat na sladká slovíčka!

Váhy (23.9-23.10.)

Hvězdy vám letos budou přát a podaří se vám vše, na co sáhnete. Váš život se oproti loňskému roku obrátí k lepšímu, a to jak na poli pracovním, tak vztahovém. Když budete naslouchat svému srdci a půjdete si za tím, co cítíte, štěstí si vás najde. Netrapte se chybami z minulosti a soustřeďte se na cestu vpřed.

Čeká vás spousta pracovních rozhodnutí, která nebudou snadná. Do léta nebudete vědět, kam dřív skočit, ale pokud si udržíte nadhled a profesionální přístup, skvělé výsledky vás neminou. Nezapomeňte se za svou snahu odměnit něčím pěkným - parfém či kosmetika budou to pravé.

V lásce se vám konečně bude dařit. Ať už vy zadaní, kteří budou znovu zamilovaní a vztah budou prožívat naplno, tak vy, kteří na svou polovičku teprve čekáte. Už začátkem roku vám planety do života přivedou zajímavou osobnost. Řiďte se tím, co cítíte a všechno dobře dopadne!

Štír (24.10.-22.11.)

Rok 2021 pro vás bude výzvou. Budete se muset naučit držet se při zemi a nevrhat se do všeho po hlavě, což vaší povaze není zrovna přirozené. Buďte však opatrní, a to hlavně v pracovní rovině. Tam se přílišná otevřenost nemusí vyplatit!

Vaše pracovní produktivita v tomto roce výrazně stoupne. Ideální bude, pokud se v zaměstnání vyhnete upovídaným kolegům a zaměříte se skutečně na svou práci. Letos můžete zazářit jako sólisté! Pokud budete mít možnost, vyberte si pracovní úkoly, které vás baví, to vás přivede k větší spokojenosti.

V případě, že jste zadaní, letošek bude ideální příležitostí k posunutí vašeho vztahu. Zásnuby, děti, vlastní bydlení, to vše můžete mít. Jestli máte naopak problémy, je možná načase ze vztahu odejít. Pokud jste single, promyslete si, zdali vůbec o romantický vztah vůbec stojíte.

Střelec (23.11-21.12.)

Střelci mají v povaze velkou svobodu, nespoutanost a sklon k bláznivým nápadům. Letos vás však čeká rok klidný, příjemný a úspěšný. To však neznamená, že by měl být plný nudy! Nebojte se vyzkoušet nový koníček, poznat nové lidi, a pokud to půjde, tak i trochu cestovat. Ať má váš život náboj!

V pracovní rovině budete muset začít hodně spolupracovat s ostatními. Hvězdy vám přihrají skvělé příležitosti, které dotáhnete k výborným výsledkům, pokud se nebudete bát o svůj úspěch podělit. V opačném případě čekejte nedorozumění a hádky mezi kolegy.

Pokud se vám zdá, že váš milostný život začíná zavánět stereotypem, letos se to změní. Váš elán a energie rozčeří hladkou hladinu vašeho vztahového rybníčku a přivane nové dobrodružství a vzrušení. Stejný příval energie budou samozřejmě cítit i nezadaní Střelci. Proto buďte ve střehu! Letos snad konečně potkáte někoho, kdo vaše city bude opětovat.

Kozoroh (22.12.-20.1.)

Letošní rok pro vás má přichystané samé skvělé příležitosti. Přijde jich dokonce tolik, že vám možná bude dělat problém správně se rozhodnout. Když ale dáte na svůj šestý smysl a intuici, uděláte nejlépe. Důležité je nebát se zkoušet nové věci a trochu se odvázat.

V práci se vám bude výborně dařit. Vaše vrozené vůdčí schopnosti, charisma a sebevědomí v kombinaci s pokorou a empatií vám připraví krásnou cestičku směrem k pracovnímu postupu. Kolegové vás budou mít rádi a šéfové docení vaši pracovitost. Nezapomínejte si dělat radost, ať už novým šperkem nebo třeba voňavým parfémem.

To, že se vám bude dařit, se odrazí i na vaší atraktivitě. Vaše charisma bude jen zářit, což můžete využít k vylepšení již trvajících vztahů, nebo naopak k nalezení nového protějšku, který vám v roce 2021 jen těžko odolá.

Vodnář (21.1-20.2.)

Pro Vodnáře si v roce 2021 hvězdy přichystaly náročné období, které ovšem s nonšalancí a nadhledem zvládnete. Komplikované budou zejména vztahy, a to jak jejich budování, tak prohlubování. Zaměřte se na ně jak na pracovišti, tak v rodině, mezi přáteli i v milostné rovině.

V pracovním prostředí se snažte co nejvíc začlenit do kolektivu a na projektech pracujte společně. Ukažte všem, že v sobě máte kus týmového ducha a nebojte se požádat o pomoc, když si nebudete vědět rady. Budete oceněni.

V lásce budete zažívat emocionální bouři a bude jen na vás, zdali naleznete cestu ven. Všechny kroky si dobře promyslete a nedělejte unáhlená rozhodnutí. Pokud patříte mezi single Vodnáře, bude třeba si nejprve srovnat všechny myšlenky a životní hodnoty, než se pustíte do nových milostných dobrodružství.

Ryby (21.2.-20.3.)

Ryby budou mít v letošním roce na růžích ustláno. Po náročném období se na vás konečně usměje štěstí a naleznete tolik vytoužený klid a prosperitu. Jediným rizikem pro vás budou rodinné vztahy, které se mohou lehce zkomplikovat. Když však udržíte emoce na uzdě, všechno dobře dopadne.

V práci na vás čeká menší pracovní vytížení a plnění úkolů, které jsou příjemné a budou vás bavit. Setkáte se s novými lidmi, kteří vás velmi obohatí a spolupracovat s nimi bude jedna radost. Pokud hledáte nové zaměstnání, zkuste se zaměřit na něco kreativního. Letos budete mít možnost najít vysněnou práci.

Hvězdné konstelace věští Rybám úspěch v lásce, a to hlavně v březnu. Snažte se ale vylepšit komunikaci, která by jinak mohla nadějná setkání zhatit.

Ať už vám hvězdy věští cokoliv, nezapomínejte nikdy na sebe. Spokojený život vás čeká jedině tehdy, pokud budete šťastní a vyrovnaní uvnitř. Dopřejte si potěšení v dnešní těžké době třeba jen drobnostmi. Na našem e-shopu najdete spoustu krásných hodinek, parfémů, šperků či kosmetiky, které vám udělají radost.