U nás na padělky nenarazíte – jsme autorizovaní distributoři světových značek

  • MAGAZÍN
  • U nás na padělky nenarazíte – jsme autorizovaní distributoři světových značek

Dnešní trh je doslova zaplaven nejrůznějšími padělky známých ale iméně známých značek. Jak si pořídit značkové zboží a přitom nenaletět podvodníkům? Často ani zkušení zákazníci na první pohled nepoznají original od padělku a proto je velmi důležité nakupovat pouze od prověřených prodejců. Pozor byste měli dávat take na recenze daného obchodu.

U nás narazíte pouze na originální zboží. Na trhu jsme ji přes deset let a zboží prodáváme v tuto chvíli do 11 zemí EU. O našich kvalitách svědčí tisíce kladných recenzí na srovnávačích zboží. Pro své zákazníky děláme maximum a originální zboží od ověřených dodavatelů je tedy naprostou samozřejmostí.

Jsme dokonce autorizovanými distributory světoznámých značek. Dbáme vždy na nejvyšší kvalitu prodávaných produktů a spokojenost našich zákazníků je u nás vždy na prvním místě. Zajímá vás, pro jaké značky jsme autorizovanými distributory? Pojďme se podívat na tyto značky troche blíž.

Hodinky Guess

Jsme oficiálními distributory hodinek Guess. Hodinky Guess asi není potřeba nějak příliš představovat. Guess hodinky jsou elegantním módním doplňkem s nedocenitelným kouzlem, které chytře vyzdvihují charisma svého nositele. Zajímavostí je bezesporu fakt, že Guess má v nabídce jak klasické elegantní náramkové hodinky, které se hodí skvěle do divadla, na schůzky a do společnosti, tak moderní sportovní hodinky. Luxusní hodinky Guess jsou velmi úzce spjaty s kvalitním šperkem, který zazáří na každé společenské události. Stanou se tedy nejen klasickým ukazatelem času ale také stylovým módním doplňkem.


Hodinky Invicta

Autorizovanými distributory jsme také pro hodinky Invicta. Hodinky Invicta jsou stylové náramkové hodinky, které staví svůj úspěch na dlouholeté tradici. Jsou to hodinky, jejichž historie sahá až 150 let zpátky do švýcarské dílny, kde se tyto skvosty vyráběly. Hodinky Invicta staví svůj úspěch na zcela fascinujícím a nezaměnitelném designu, který je doveden k dokonalosti. I tyto hodinky můžete objednat z našeho e-shopu a můžete si být jistí, že to bude originál.


Hodinky Paul Hewitt

Hodinky Paul Hewitt jsou symbolem jednoduchosti a moderního minimalismu. Hodinky značky Paul Hewitt neoplývají zbytečným množstvím funkcí a skutečně staví svůj úspěch na jednoduchosti. Složité komplikace a množství mnohdy zbytečných funkcí na těchto hodinkách tedy nehledejte. Hodinky značky Paul Hewitt mají vždy přehledný a čistý design.Hodinky Timex

Hodinky Timex prezentují značku s opravdu dlouhou tradicí, protože jejich zakládající společnost Waterbury Clock Company funguje v USA už od roku 1854. Za dobu svého fungování získala tato společnost bohaté zkušenosti jak v technologické tak i v módní sféře ve světě hodinek. Díky tomu jsou hodinky Timex kvalitní, modern a nadčasové. Značka Timex patří mezi jednu z nejoblíbenějších a vy můžete mít originální hodinky Timex za skvělou cenu, pokud si je objendáte v našem e-shopu.