Trendy účesy 2018 nejen do práce

  • MAGAZÍN
  • Trendy účesy 2018 nejen do práce

Trendy účesy 2018 nejen do práce

Nosíte pořád jenom rozpuštěné vlasy, na jedné straně za uchem, nebo obyčejný culík? To chce změnu! Přivstaňte si alespoň občas o pár minut dříve a věnujte pozornost i svým vlasům. S trochou inspirace můžete vypadat a hlavně se cítit každý den jako bohyně.

Crrr! Zatracený budík. Tak rychle vstát, vyčistit si zuby, umýt si obličej, obléct se, namalovat se, pročesat si vlasy (na víc nemám čas), snídani si dám v práci… Mají vaše rána přesně takový průběh?

Věříme, že když se k tomu přičte ještě výprava dětí do školy, tak vám na péči o sebe zbývá opravdu vždy jen pár minut. Ale stačí naučit se vstávat o něco dříve, třeba jen o čtvrt hodiny (ta už se na vaší míře energie stejně nijak neprojeví), a vaše rána tak budou mnohem klidnější, příjemnější a krásnější.

Ukážeme vám, jaké účesy si můžete vykouzlit na své hlavě za maximálně 15 minut. A budou vám nejenom moc slušet, ale hlavně se v nich budete skvěle cítit. I v roce 2018 „letí“ drdoly, copy, čelenky, šátky a spony. Vyberte si…

Spony

Spony a sponky jsou úžasným pomocníkem v boji s přeleželými vlasy nebo s rozcuchanou hřívou trčící na všechny strany. Když si jich pár schováte do šuplíku v koupelně, vykouzlíte si s jejich pomocí vždy dokonale elegantní a slušivý účes do 2 minut. Zkuste třeba:

  • Učesat si vlasy dozadu, na každé straně hlavy oddělit pramen vlasů (tlustší nebo klidně tenčí), a ty za hlavou připnout k sobě. K nejnovějším hitům patří sponky geometrických tvarů.
  • Udělat si klasický rozcuchaný drdol a ten si dozdobit sponkou. Ať ji připnete zepředu, zboku nebo zezadu, vyzdvihne váš vzhled do výšin.
  • Ozdobit si s ní cop! Ale ne upjatě na konci… kdekoli vás napadne, klidně v polovině. Skvěle vypadají i menší ozdoby (třeba pinetky s malými kytičkami) zapíchané po celé délce copu.

Chcete u culíků a drdolů docílit dokonale uhlazeného efektu? Vezměte si na pomoc stylingovou pastu nebo hlínu. Dá řád i tomu nejjemnějšímu vlásku, aniž by její použití na vás kdokoli poznal.

Náš tip: Jak samotné sponky (před použitím), tak i finální účes je dobré přestříkat lakem na vlasy. Všechny ozdoby budou díky tomu mnohem lépe držet na místě a účes vám vydrží perfektní po celý den.

Čelenky, stuhy, šátky

Velmi jednoduše a rychle si ráno vykouzlíte efektní účes také pomocí čelenky (nejlépe vám poslouží ty na gumičce), obyčejné i třeba sametové stuhy nebo barevného šátku. Díky nim své vlasy náležitě usměrníte, a nudnému culíku nebo ledabyle rozpuštěným vlasům dáte šmrnc.

Vlny, kam se podíváš…

Zatímco bezchybně vyžehlené vlasy se dneska už moc nenosí, vlnité vlasy asi nikdy nevyjdou z módy… Nejoblíbenější jsou stále tzv. plážové vlny (ledabyle zakroucené vlasy jako od moře) působící úžasně přirozeně. Jak jich ale docílit, když nejbližší moře máme stovky kilometrů daleko? Snadno! Stačí si pořídit sprej s mořskou solí

Copy

Copánky už dávno nejsou jen pro malé holky. Sluší dospívajícím slečnám, nevěstám i maminkám s kočárkem. A jak se níže můžete přesvědčit, uplést copánek se dá i z krátkých vlasů

Tip na závěr: zázrak jménem Olaplex

Barvíte si vlasy? Potom si zapamatujte tuto magickou formuli – „olaplex“. Jedná se o jedinečný kosmetický přípravek, který navrací život a sílu jakkoli chemicky ošetřeným kadeřím. Zatímco kondicionéry a masky na vlasy zocelují vlasy pouze na povrchu, Olaplex pronikne až k jádru každého vlasu a zregeneruje jeho chemií narušenou strukturu. Bez použití silikonů i minerálních olejů. Díky němu budete mít silné a zdravé vlasy s dlouho zářivou barvou.