TOP parfémy podle znamení horoskopu

  • MAGAZÍN
  • TOP parfémy podle znamení horoskopu

TOP parfémy podle znamení horoskopu

Nevíte si rady s výběrem parfémů? Zkuste zvolit ten nejvoňavější parfém podle vašeho data narození! Nebudete litovat. TOP vůně podle znamení horoskopu vám mohou být zajímavou inspirací, jak se ozdobit v souladu s vaší povahou a temperamentem. Objevte nejvhodnější vůně pro vaše znamení právě dnes!

 

MUŽI

 

Beran

Muži ve znamení Berana v sobě často spojují neohroženého válečníka a hravé dítě. Beran je prvním znamením zvěrokruhu, proto i muži tohoto znamení mají často potřebu vyniknout, byt první, a neohroženě se vrhat do situaci s důvěrou a vírou v jasné vítězství, často možná až dětinskou. 

Beran jako ohňové znamení je ovládán planetou Mars. Tato kombinace velmi mužné energie dělá z Beranů přirozené vůdce. Mohou být možná trochu sebestřední a impulzivní, ale jejich ohnivá vášeň je zároveň příslibem nekonečného přísunu zábavy a dobrodružství.

Na muži Beranovi vynikne nejlépe zejména parfém Dior Fahrenheit, který podpoří jejich vášeň a nadšení do života, a zároveň jim pomůže stát se neodolatelným pro druhé pohlaví. Dior Fahrenheit je parfém jako stvořený pro Berany.

 

Býk

Pánové narození ve znamení Býka jsou velmi praktičtí a zároveň také spolehliví. Proto se někomu mohou zdát občas nudní. Ovšem nenechte se mýlit, opak je totiž často pravdou. Tomuto znamení vládne planeta Venuše, a proto často nenajdete většího romantika a tulivého medvídka, než muže ve znamení Býka. Ve společnosti jsou často oblíbenými a dokážou být velmi věrní v přátelských i partnerských vztazích. 

Jsou šťastní ve chvílích, kdy mohou odpočívat na gauči v dobré společnosti, a pokud je na stole ještě k tomu dobré jídlo, tak doslova chrochtají blahem. Jejich největší slabinou je vrozená tvrdohlavost a mají také problém přizpůsobovat se změnám. 

I přes tyto slabiny je muž Býk klasickým prototypem gentlemana. Proto se k němu perfektně hodí vůně Gentlemen Only Absolute od Givenchy, která podtrhne jejich věrnou, loajální povahu a zdůrazní jejich příjemnou, nevtíravou energii. 

 

bvlgariBlíženci 

Muži Blíženci patří mezi intelektuály zvěrokruhu. Jsou často až vychytralí, doslova jako lišky Bystroušky a milují dlouhé hodiny debatování o různých tématech. Pánové tohoto znamení nemají problém bavit se s novými lidmi, a často je proto potkáte na večírku, jak pendluji mezi skupinami lidí a zapojují se do jejich konverzace. Mají slabost pro technologické vychytávky a často volí zaměstnání, která umožní vyniknout jejich inteligenci, flexibilitě a schopnosti komunikace. Proto jsou to například rození obchodníci. 

S mužem Blížencem se rozhodně nikdo nudit nebude, ovšem mohou mít sklony k náladovosti a nespolehlivosti. Jsou schopni si domluvit schůzku, na kterou nepřijdou, a tato přelétavost se někdy může projevit i ve vztazích.

Muž Blíženec je zkrátka lidskou verzí okřídleného posla boha Merkura, který plnil funkci boha obchodu, výmluvnosti a veselí. 

Proto těmto mužům dokonale padne vůně Invictus od Paco Rabanne, která jim vrátí jejich ztracená křídla a vyzdvihne jejich svěží, energickou povahu. 

 

Rak

Jemní, pečující a ohleduplní. Těmito vlastnostmi oplývají muži ve znamení Raka. Nezapomínejme ale, že rak má tvrdou vnější kostru. Tito muži si tak mohou často schovávat svou něžnou stránku jen pro ty nejbližší. Rodina je pro muže Raka extrémně důležitá. Díky jejich sklonu k loajalitě a plnění svých závazků jsou nejen skvělými partnery a rodiči, ale často i oblíbení v práci. V kariéře umí opravdu zabrat a často mají sklony k tomu brát si na sebe více práce, než by bylo nutné. Obzvlášť, pokud se ocitnou v roli živitele rodiny. Mohou být trochu skrblíci na peníze a rádi mají přehled o každé utracené koruně.

Muži Raci ovšem umí být i velmi nepříjemní, pokud mají pocit, že musí chránit své city nebo city lidí, které milují. Často jsou také velmi proměnliví ve svých emocích, což může někdo považovat za náladovost. A opatrně, ať muži Rakovi příliš nezraníte jeho city - bude si to pamatovat navěky!

Pokud bychom chtěli vyjádřit esenci mužů ve znamení Raka parfémem, voněli by jednoznačně jako parfém Bvlgari AQVA Pour Homme, který je jemný a zároveň hluboký, stejně jako pohled jejich krásných očí.

 

Lev

Pokud někoho v místnosti nelze přehlédnout, je to určitě muž ve znamení Lva. Tito pánové mají rádi grandiózní příchody a velkolepá gesta, která jen tak nepřehlédnete. Jejich přirozený magnetismus způsobuje, že se kolem nich točí spousta obdivovatelů obou pohlaví. Nepatří mezi muže, kterým by chybělo sebevědomí. Naopak velmi rádi a často prosazují svoje názory, a čím více dramatu u diskuze, tím lépe. Přes svoji obrovskou štědrost a „lví srdce“ se na ně ale nikdo dlouho zlobit nebude. Jsou to přirození ochránci, kteří mají tendenci se rozdat pro ostatní a záleží jim na tom, aby lidé okolo nich byli šťastní. 

Muži Lvi jsou ovšem velmi citliví na otázku respektu. Pokud cítí, že se jim ho nedostává tak, jak by si představovali, tak „zařvou“ a to dost hlasitě. Pokud ale cítí, že dostávají, co potřebují, změní se z neohroženého krále džungle v roztomilou, přítulnou kočku. 

Jejich královská povaha se může projevit slabostí pro luxusní věci – často to bývají krásná auta, domy nebo módní doplňky. Často si také ujíždí na parfémech, vyjadřujících jejich královskou esenci a jedinečnost. 

K mužům Lvům se proto perfektně hodí vůně od Dolce & Gabanna K, která vzhledem svého flakonku jasně dává najevo, kdo je vládcem a podpoří přirozenou auru moci, která z mužů Lvů číší. 

 

Panna

Pokud potřebujete muže, kteří dokáží vyřešit každý problém, obraťte svou pozornost k pánům ve znamení Panny. Jejich silnou stránkou je smysl pro detail, preciznost a organizační schopnosti. Vytříbený smysl pro analýzu a přirozenou inteligenci využívají naplno v práci, ale i v domácím prostředí. Tito pánové těžce nesou, když je v jejich domě chaos a nepořádek. 

Mají v sobě jistou dávku perfekcionismu, který jim nedovolí spokojit se s průměrem. Stejnou logiku uplatňují i na lidi okolo sebe. Proto když si muž Panna vybere partnerku, bude to někdo, kdo splňuje jeho vysoké nároky. Mezi jejich stinné stránky patří ovšem to, že zatěžko přehlíží nedostatky jiných lidí a mají tendenci je kritizovat – a to někdy velmi hlasitě. Jsou to ovšem spolehliví parťáci, kteří neodejdou od rozdělaného úkolu, a půjdou s milovanými klidně do pekla a zpátky, pokud je to třeba. Nikdy se totiž nevzdávají. 

Muži Panny mají auru přirozené elegance a preferují spíše ověřenou klasiku, než divoké experimenty. Skvěle je proto doplní vůně Burberry London, která v sobě kombinuje vkus, nadčasovost a smysl pro detail stejně přirozeným způsobem, jaký ze sebe vyzařují muži ve znamení Panny.

 

givenchyVáhy 

Pokud v reálném životě existují princové na bílém koni, tak jsou všichni zcela jistě ve znamení Vah. Tito muži dokáží okouzlit svým šarmem a jemností. I přes svou citlivost ovšem neztrácí na mužnosti. Váhy jsou velmi diplomatické znamení, proto mají tito zrozenci tendenci dívat se na věci z více stran a jednat způsobem spravedlivým pro všechny zúčastněné. Proto se občas může zdát, že nemají svůj vlastní názor, je to ovšem proto, ze se za každou cenu chtějí vyhnout konfrontaci. Muži ve znamení Vah prostě z duše nenávidí konflikty a raději řeší věci diskuzí než házením talířů. Okolí mohou rozčilovat svou nerozhodností, ale jsou tak šarmantní, že jim je snadno prominuta. 

Muži ve znamení Vah přirozeně přitahují osoby opačného pohlaví a rádi s nimi flirtují. Ne jedna dáma propadla jejich kouzlu! Jsou to často extroverti s potřebou společnosti. Jelikož jim vládne planeta lásky Venuše, hledají lásku na celý život – partnera, se kterým mohou sdílet celý svůj život. Zároveň patří mezi vzdušná znamení, a proto potřebují někoho, s kým můžou každý den „klábosit“. 

Jejich vzdušnou a éterickou povahu perfektně podtrhne vůně Eternity od Calvin Klein, která evokuje svěží vánek a lehkost bytí. 

 

Štír

Tajemní, magnetičtí a vášniví – takoví jsou muži ve znamení Štíra. Pokud se do něčeho pustí, dají do toho své srdce i duši a svou tvrdohlavostí dotáhnou věci až do zdárného konce. Pro mnohé jsou muži ve znamení Štíra však velmi těžce uchopitelní jejich aurou neproniknutelnosti. Oni sami z vás ale vytáhnou všechna vaše tajemství! Protože jsou pod nadvládou Pluta, přitahuje je moc a kontrola. Tato touha je může vynést na vysoké pozice v kariéře, ale často jim dělá problémy ve vztazích. Mají v sobě určitou míru posedlosti a tendence k žárlivosti. Své emoce prožívají absolutně a často pro ně existuje pouze černobílý svět, láska nebo nenávist. Navíc nikdy nezapomínají, a to ani na křivdy, kterých se jim dostalo. Za chladným exteriérem mužů Štírů se totiž skrývá vodopád emocí, nad kterými však nechtějí ztratit kontrolu. Pokud se však muži Štíři otevřou, jsou velmi loajálními a empatickými společníky, a často také skvělými milovníky. 

Pokud by měli být muži Štíři vyjádření parfémem, tak by to byl jednoznačně ten od Yves Saint Laurent La Nuit de L’Homme. Tato omamná vůně je totiž stejně tajemná a temná jako oni. 

 

Střelec 

Muži Střelci jakožto lučištníci zodiaku vždy míří vysoko! Pohání je touha po dobrodružství,  znalostech a zážitcích. Tito muži nikdy neposedí, a vždycky se do všeho vrhají s naprostým optimismem a nadšením. Jejich bezstarostnost k sobě často vábí spoustu lidí, a často jsou to právě muži Střelci, které ostatní vyhledávají, pokud potřebujete sbalit nebo rozveselit. Oni sami však potřebují převážně volnost a spoustu prostoru. Jakmile cítí, že je něco příliš svazuje, vyváží se z řetězů a utečou do divočiny. Často milují akční sporty a adrenalin nebo se seberou a jednou na pár dní kempovat do volné přírody. 

K jejich nespoutané, divoké energii se perfektně hodí vůně Diesel Fuel for Life Homme, která je stejně nezaměnitelná jako oni. 

 

Kozoroh

Těžko lze mezi muži najít více tvrdohlavé, odhodlané a ambiciózní jedince, než ty ve znamení Kozoroha. Jejich rezervovanost často způsobuje, že kolem sebe mají jen úzký okruh nejbližších, kterým bezmezně věří, a ve společnosti neznámých lidí se příliš neprojevují. Často mají trochu problém poradit si s emocemi, proto mají sklony k cynismu a často i slabost pro černý humor. Tito muži ovšem věří v pravou lásku, a když ji najdou, je to navěky a jsou stoprocentně věrní. Jejichž přirozeností je stanovit si cíl, a jít si za ním. A to za každou cenu, přes jakoukoliv překážku. V práci mohou mít sklony k workoholismu kvůli tomu, že je pro ně nemyslitelné odejít od rozdělané práce. 

Muži ve znamení Kozoroha tíhnou k dřevitým či kořeněným vůním, které zdůrazní jejich eleganci a smysl pro luxusní, ale ne extravagantní věci. Zamilují si proto například parfém Dolce & Gabbana The One for Men.

 

Vodnář

Muži ve znamení Vodnáře jsou složitější, než se na první pohled zdá. Mají pověst volnomyšlenkáře,  ale často umí překvapit tím, do jaké hloubky jejich přemýšlení sahá. Úsměvné je, že tyto muže často vůbec nezajímá, co si o nich myslí ostatní. Proto mohou občas působit chladně a nezainteresovaně, je to však často tím, že nemají rádi povrchní debaty. Jsou to inovátoři se smyslem pro originalitu. Ne nadarmo se Vodnářům říká vědci zvěrokruhu. Často přijdou s geniálním plánem a nemají problém věci iniciovat, mohou mít ovšem problém je dotahovat do konce. 

Nadevše si cení svobody a mají tendenci rebelovat a zpochybňovat zajeté pořádky. Nebojí se říkat nahlas to, co si ostatní jen myslí, a tím přináší svěží nové pohledy do života všech okolo nich. 

Většině lidí připadají Vodnáři přinejmenším zvláštní, dalo by se říct i „divní“. Jejich originalitu a pocit, že jsou jako z jiného světa perfektně doplní parfém Alien Man od Thierry Mugler

 

Ryby

Pánové ve znamení Ryb jsou velmi emoční a intuitivní jedinci. Mají srdce básníka a duši mystika. Často vynikají v kreativní a umělecké práci, protože jim vládne planeta fantazie Neptun. Tato éterická planeta však vládne i iluzím, často se tak tito muži dostanou do situace, kdy nedokáží vidět realitu takovou, jaká je, ale následují spíše tu, kterou si vysní.

Mají dar vycítit emoce druhých a jsou velmi empatičtí, proto by často neublížili ani mouše a mají rádi harmonická prostředí. Jsou to spíše introverti, kteří často hledají způsob, jak zapadnout do kolektivu, a někdy se mohou až příliš přizpůsobovat svému okolí. 

Hodí se k nim parfém vyzdvihující jejich snílkovskou povahu, kterým je například étericky a snivý Dreamer od Versace

 

ŽENY

 

Beran 

Dámy ve znamení Berana jsou jako neřízené střely. Jejich energie se přivalí, iniciuje změnu a naplní všechno a všechny okolo nadšením. Tyto ženy v sobě mají hravost, brutální upřímnost a spontánní vášeň. Ve svém životě potřebují především nezávislost a pohyb. Tvrdě si stojí za svými názory, proto by se měly občas zastavit a zamyslet se nad tím, co se chystají udělat, a jak jejich kroky ovlivní ostatní. Jsou to ovšem přirozené vůdkyně a ochránkyně svých blízkých a lidé okolo nich se mohou spolehnout na jejich upřímnost. 

Tyto ohnivé ženy si zkrátka jdou za tím, co chtějí, ale nechybí jim ani dětinská bezstarostnost a nadšení. 

Alfa ženy ve znamení Berana si zaslouží parfém, který podpoří jejich nezávislost při zachování ženskosti. Takovým parfémem je například Gucci Rush

 

Býk 

Zemské znamení Býka činí tyto ženy obětavými, spolehlivými, trpělivými, ale i neústupnými. Patří mezi nejvíce pečující znamení zvěrokruhu. To z nich činí perfektní přítelkyně, partnerky i matky. Milují čas strávený v přírodě či společný čas u dobrého jídla, protože ze všeho nejvíc oceňují klid a pohodu. Tyto ženy ctí tradice a často mají silnou vazbu na rodinu. Mohou být mírně konzervativní a opatrné na změny a zacházení s penězi, ale když je potřeba, kousnou se a jdou do boje. Obzvlášť, když je někdo naštve svou nedochvilností nebo tím, že něco slíbí a nesplní. Na to jsou ženy ve znamení Býka obzvláště citlivé. 

Tyto ženy vyzařují smyslnou ženskost, díky své vládnoucí planetě Venuši. Perfektní volbou pro ženy v Býku je parfém Kenzo Flower. Je jemná a silná, stejně jako ony. 

 

miss-diorBlíženec

Pozorovat ženy ve vzdušném znamení Blíženců je jako sednout si do divadla na hru, která je chvíli dramatem a chvíli komedií. Tyto ženy v sobě skrývají mnoho vrstev osobnosti, které se přizpůsobují potřebám okolní situace. Mají skvělé komunikační schopnosti, jsou přizpůsobiví a potřebuji neustále objevovat nové věci, prostředí a lidi. Životním motorem je často jejich přirozená zvědavost. V práci i v partnerství potřebuje mluvit, mluvit, mluvit a mluvit. Jsou často prudce inteligentní, někdy až vychytralé, a potřebují vedle sebe lidi, se kterými cítí mentální souznění. Pokud se jim ho dostane, jsou skvělé společnice, se kterými se nikdo nebude nudit. 

Tyto ženy jsou jako ptáci, kteří poletují z místa na místo, ale mají pevně daný směr. Jejich lehkost doplní parfém Niny Ricci L‘Air Du Temps, který se k nim hodí svým poselstvím volnosti a svěžesti. 

 

Rak

Ženy ve znamení Raka mají mnoho vrstev. Zranitelné ale opatrné, náladové ale spolehlivé, vylekané ze změn ale extrémně přizpůsobivé. Račice jsou pod nadvládou Měsíce, proto mohou být každý den jiné. V životě se řídí primárně svojí intuicí a dávají na své pocity více než na rozum. Mají v sobě zakořeněnou obrovskou potřebu po bezpečí – jejich domov bude vždy útočištěm pro ni i pro její nejbližší. Jsou to přirozené pečovatelky, ale potřebují, aby jejich city a něžnosti byly opětovány. Mohou mít sklon k emoční závislosti, ale jsou často první, kdo přijdou na pomoc a neodejdou, ani když se nebe zatáhne a nastanou těžké časy. 

Račice jsou něžné víly i tajuplné bytosti a nejlépe jim sedí vůně, které jsou stejně něžné a sladké jako ony. Bude jim vyhovovat parfém od Ariany Grande Sweet Like a Candy. Tato zpěvačka totiž také patří mezi neodolatelné roztomilé Račice. 

 

Lev

Dámy ve znamení Lva v davu nelze přehlédnout – jsou to královny s nejhlasitějším smíchem, nejzářivějším úsměvem a aurou sebevědomí. Jsou vášnivé, hravé, ale když je urazíte, kousnou vás. Jejich energie k sobě přirozeně přitahuje pozornost, proto se někomu mohou zdát sebestředné a arogantní, ale když je poznáte blíže zjistíte, že jsou prostě jen štědré a upřímné. Říkají, co mají na jazyku a jdou si za tím, co chtějí. Často mají sklony k dramatu, a když je nuda, mají tendence rozvířit prostředí jen proto, aby se něco dělo. 

Lvice jsou naprosto přesvědčené o tom, že si zaslouží být první, a lidé k nim mají chovat úctu a respekt. Okolí to dají najevo vůní Paco Rabanne Lady Million, která je bude zdobit jako královské klenoty. 

 

Panna

Zrozenkyně ve znamení Panny jsou typem ženy, které dokáží zachovat chladnou hlavu i v krizových situacích. Nezáleží na tom, co na ně život hodí, vždy si nějak poradí díky svým skvělým organizačním schopnostem. Tyto ženy mají tendenci být velmi vybíravé, a jejich sklon k perfekcionismu vnáší do svého bydleni, práce i vztahu. Jsou to spíše rezervované typy, které často raději mlčí, než aby riskovaly konflikt. Z duše nesnáší chaos a rozhodování na poslední chvíli, často tak na ostatní lidi působí rezervovaně a konzervativně. 

K ženám ve znamení Panny se hodí parfém, který kombinuje klasiku, jednoduchost a eleganci. Nevtíravý, a přitom okázalý, stejně jako ony. Perfektní volbou je například vůně Allure od Chanelu, která vyzdvihne jejich esenci dámy na úrovni. 

 

Váhy

Těžko najdete více šarmantní a okouzlující ženy než Váhy. Toto znamení je totiž pod nadvládou Venuše, planety lásky a krásy. Proto kolem sebe mají spoustu obdivovatelů, kteří jsou magneticky přitahováni jejich nenucenou elegancí a ženskou esenci. Tyto ženy v sobě cítí obrovskou touhu po spravedlnosti a rovnováze, a často se řídí tím, co je dle jejich vnitřního kompasu správně nebo špatně. Pokud cítí jakoukoli nespravedlnost, velmi těžce to nesou a mohou propadnout až do deprese. Většinou kolem sebe mají však velký okruh přátel, který jim pomůže. Ženy Váhy milují společnost, a vždy se postarají o to, aby vypadaly skvěle. 

Tyto Venušanky umí ocenit krásu jako málokdo. Proto k nim perfektně padne parfém Beauty od Calvina Kleina, který je stejně jako ony ztělesněným ženstvím. 

 

lancomeŠtír

Ženy ve znamení Štíra jsou jedny z nejtajemnějších, nejcharizmatičtějších stvořeni, které můžete potkat. Jejich magnetický pohled vás připoutá a nepustí. Často mají hluboké vhledy a jejich intuice se málokdy mýlí. Pokud se tyto ženy rozhodnou, že po něčem touží, těžko se zastaví. Naučily se ovšem spoustu svých emocí držet pod pokličkou, protože si uvědomují, že jejich hloubka není pro každého. Proto raději situace a lidi pomalu testují a zkouší, kam až můžou zajít a uchylují se k psychologickým hrám.

Na jejich štírskou sexy, mystickou auru, lze jen těžko zapomenout. Obzvlášť, když ji podpoří parfémem Good Girl Legere od Caroliny Herrery, která je promění v absolutní femme fatale. 

 

Střelec

Střelkyně mají od přírody svobodného ducha, který je činí neohroženými a připravenými na všechno. Jsou obdařeny veselou povahou, která dokáže mluvit se všemi o všem. Jsou velmi upřímné, někdy jejich přímost hraničí až s brutálností, ovšem ony se za to nestydí a nedělají si z ničeho výčitky. Mají v sobě přirozenou zvědavost, která je táhne k ochutnávání všech příchutí života, a často jsou to nadšené cestovatelky, které dlouho neposedí na místě. 

Výbornou volbou parfému je pro Střelkyně Chloe Nomade, která v nich probudí touhu po toulkách pod hvězdami a vyzdvihne jejich bohémskou svobodomyslnost. 

 

Kozoroh

Ženy narozené ve znamení Kozoroha jsou často na první pohled tvrďačky, ale uvnitř jsou často velmi citlivé a emočně založené. Jen nemají potřebu svou křehkou stránku ukazovat každému na potkání. Málokdy se ovšem stane, že by se nechaly emočně rozladit natolik, že by ztratily kontrolu samy nad sebou. Jejich vrozená tvrdohlavost a sebeovládání z nich dělají alfa samice, které nemají problém převzít vedení a navigovat sebe i ostatní k úspěchu. Tyto ženy proste zvládají všechno. Ve vztazích jim často trvá, než se naplno otevřou, ale jsou ochotné na vztazích pracovat a lidi, které si pustí k sobě, jim často zůstanou na celý život. V práci jsou často workoholičkami, které dosahují velkých úspěchů. 

Skvělou volbou parfému pro ženy Kozorohy je Aigner Icon. Ten si díky vzhledu svého flakonku klidně mohou postavit na pracovní stůl, ale jeho omamnou květinovou vůní vyzdvihnou i svou křehkost. 

 

Vodnář

Vodnářky vynikají svou nepředvídatelností, revolučním pohledem na svět a nezávislostí. Tyto ženy nemůžete jen tak zavřít do zlaté klece nebo zaškatulkovat do jedné kategorie. Žijí podle vlastních pravidel a mají pocit, že každý má právo na svobodné vyjádření svých názorů. Svými názory jsou často nepochopené, a vnímané jako praštěné nebo přinejmenším výstřední, jsou ale prudce inteligentní a často mohou překvapit geniálními vhledy. 

Armani Si Passione je ideální volbou parfému pro ženy Vodnářky, které říkají na všechny barvy života „Ano“ a nenechávají se spoutat konvencemi. 

 

Ryby 

Snové, jemné a něžné ženy ve znamení Ryb jsou jako mořské víly. Jejich emoce sahají hluboko a mají srdce na dlani. Musí si proto dávat pozor na to, aby je lidi nevyužívali. Často mají svůj vlastní svět fantazie do kterého uniká, když se jim věci nedaří, nebo nedokáží čelit tvrdosti vnějšího světa. Nejsou vyloženě introvertní, spíše opatrné a tiché. Uvnitř se ovšem snaží pochopit, jak se lidi okolo nich cítí, a často mají díky své vytříbené intuici a psychickým schopnostem pravdu. Jejich vnímavost jim může pomoci i v kariérním životě, zvlášť pokud jejich práce vyžaduje empatii. 

Jejich éterickou povahu vyzdvihne parfém Soir de Lune od Sisley. Je inspirován měsíčním světlem a svou jemností a něžností ženám ve znamení Ryb padne jako jemný vílí závoj.

 

Khaleela-2

 

 

O autorce

 

Autorkou článku je češka Khaleela - kartářka provázející duše na jejich cestě osobním rozvojem. Tarotovým kartám, astrologii a různým typům dalšího věštění se věnuje od raného mládí a je veřejně známá na svém YouTube kanálu Khaleela tarot, kde se každý měsíc věnuje predikcím pro jednotlivá znamení zvěrokruhu.