Tipy na vánoční dárky

Tipy na vánoční dárky

Vánoce se kvapem blíží. Jaké dárky budou v kurzu? Čím oslnit? Co je naopak vyloženě neutrální? Co darovat ženě a co muži? Kladete si tyto otázky? Možná, že tady najdete vytouženou odpověď.

Vánoční dárky pro ženy 

Nejdříve ze všeho je nutné zvážit, jakou ženu chcete obdarovat. Je to elegantní dáma, vášnivá sportovkyně, křehká dívka nebo snad vaše růžolící babička? Hledáte spíše něco sportovnějšího nebo klasičtějšího? Zodpovězte si tuto otázku a můžete pokračovat.

K elegantnímu pracovnímu kostýmku se hodí jednoduchá, ale zato módní dámská kabelka z kůže Michael Kors. Nebo třeba taková bílá kabelka Anna Grace? Sportovkyně zase jistě nepohrdne sportovními hodinkami z kolekce Casio v různých barevných variacích. Mají sympatický kulatý tvar a digitální číselník. Je libo modrou, šedou nebo růžovou? Zapojte všechny smysly. Jakou barvu vaše oblíbená sportovkyně ráda nosí? Nevíte? Potom bude lepší sáhnout po neutrálním odstínu šedé – ten se totiž hodí ke všemu.

Stejně tak můžete vyzkoušet vlasovou kosmetiku – šampon či maska na vlasy jsou užitečné dárky, ale určitě je lepší přidat k tomu ještě něco navíc. Třeba takový dámský parfém. Parfémovaná voda s orientálním charakterem Versace Crystal Noir se trefí do vkusu ženě, která preferuje smyslné vůně. Velmi vyhledávané jsou také dámské vůně od Calvina Kleina – například parfémovaná voda Eternity. Dejte šanci věčnosti. 


Vánoční dárky pro muže 

Co darovat pánům? Kromě obvyklých ohraných darů, které najdou pod stromečkem rok co rok? O jakého muže se jedná? Je to sportovec každým coulem? Rád jezdí na kole nebo si jde raději zaběhat? Hodinky Festina Sport a Festina Chrono Bike byly vyloženě stvořeny pro nadšené sportovce!

Nebo se zajímá o extrémní typy sportů? Pak se pro něj hodí pánské hodinky z řady Casio G-Shock, které jsou výrazné zejména svou mimořádnou odolností. Hravě obstojí i v extrémních podmínkách. Hojně je využívají profesionálové ze záchranářských složek. Barevných možností najdete celou řadu – od černé, přes červenou, zelenou až po bílou. Díky ochrannému obalu ale působí spíše mohutnějším dojmem. 

Sportovní hodinky z řady Festina Chronograph mají oproti tomu elegantnější nádech a padnou do oka pánům, kteří si sice rádi zasportují, ale zároveň si potrpí na svůj styl.

Jestli hledáte spíše něco k obleku, prohlédněte si pánské hodinky Festina Retrograde nebo vkusné a módní hodinky Michael Kors.

A máte-li úplně jinou představu, poohlédněte se po příjemné vůni. Mezi nejoblíbenější pánské parfémy patří Hugo Boss, kořeněná vůně s dotekem citrusů. Toto podmanivé aroma dovede pozvednout sebevědomí a navrátit ztracenou rovnováhu. Dokonale sedne mužům všech generací. Ze svěžejších typů vůní by vás mohla zaujmout toaletní voda Eau Pour Homme od Armaniho. Pro pocit čerstvosti a věčného léta.

Ještě stále si nejste jisti výběrem originálního vánočního dárku?

Pokud toužíte překvapit a obáváte se, že byste mohli vybrat špatně, určitě nic nezkazíte elektronickým dárkovým poukazem, který se hodí pro dámy i pány. U nás najdete dárkové poukázky v rozmezí od 200 do 5000 Kč. Obdarovaný si může vybrat z nespočtu luxusních hodinek, kabelek, parfémů, šamponů a další vlasové kosmetiky.

Nezapomeňte, že hlavně záměr se počítá…