Svátek, který patří dětem

Svátek, který patří dětem

Děti mají svůj den. Mezinárodní den dětí oslavíme 1. června! K tomu samozřejmě patří moře zábavy! Jakým dárkem své nejmenší překvapit, aby je nejen bavil, ale zároveň byl i užitečný? Z čeho se jim vyloženě rozzáří oči?

Udělejte svým ratolestem radost!

Malé koumáky určitě potěší stavebnice, která navíc pomáhá hledat různá řešení, rozvíjet logické myšlení a fantazii. Parádnice zase ocení nejrůznější ozdoby do vlasů a milovníky akčních hrdinů nadchne akční den a třeba i hodinky, jaké obdivují u svých oblíbenců.

Hodinky pro děti

Nejen, že se jedná a nezbytný a užitečný doplněk, ale dětské hodinky se můžou stát i symbolem důvěry a zodpovědnosti. Je to skvělý dárek k úspěšnému zakončení první třídy, nebo naopak motivace, proč se perfektně naučit poznávat hodiny. A vhodný model může vydržet dlouho – například hodinky Festina Junior skoro připomínají hodinky pro dospěláky!

Ozdoby pro malé parádnice

Hodinky můžete samozřejmě darovat i slečnám, ale malé princezny, které se rády strojí, mnohem víc potěší ozdobný doplněk – náušnice nebo hezký přívěšek na krk. U nás najdete šperky pro děti, které se zalíbí nejedné malé parádnici.

A co pro dospělé s dětskou duší?

Na našem e-shopu si zcela jistě najdete to své – ať už se bude jednat o značkové hodinky, luxusní šperky, podmanivé parfémy, niche parfémy, kabelku nebo třeba vlasovou kosmetiku. Nezapomeňte se trochu hýčkat a udělat svému vnitřnímu dítěti radost – na to by se totiž nikdy nemělo zapomínat!

Všem dětem (a dospělým s dětskou duší) přejeme radostný a hravý dětský den!