ŠTĚDRÝ PODZIM

ŠTĚDRÝ PODZIM

 

POSLEDNÍ ŠANCE, JAK LEVNĚ NAKOUPIT.

I když se to mnohým z nás vůbec nelíbí, léto už definitivně sestoupilo z královského trůnu a moci se chopil chladnější a deštivější podzim. Přesto si tímto faktem nekažme dobrou náladu a radujme se ze všech skvělých věcí, které nám přináší… Jedinečné pozadí na venkovní focení (pestrobarevné listí, ranní mlhy), příjemné teploty na pěší i cyklo výlety, bohatý program divadel a kin, vůni zázvorového čaje nebo svařáku, a také poslední šanci, jak výhodně nakoupit!

Přestože do Vánoc zbývá ještě dost času, určitě už tušíte, čím byste chtěli letos potěšit alespoň některé členy své rodiny nebo přátele… Přejí si hodinky? Parfém? Kabelku? Nebo profesionální vlasovou kosmetiku? To vše u nás nyní seženete s výraznými slevami!

Neodkládejte všechny své nákupy až na listopad nebo prosinec. Vzhledem k nadcházejícím vánočním svátkům se nižších cen stejně nedočkáte (naopak pravděpodobně vzrostou) a hlavně riskujete, že spoustu věcí už jednoduše nekoupíte – buď vám nestihnou přijít včas, nebo je najdete s cedulkou „vyprodáno“.


Z jakých módních stromů opadává to nejhezčí listí?


Kdo počká, ten se už nedočká…

 

Proč čekáte, že přijdou ještě lákavější slevy, když nepřijdou? Proč se spoléháte na to, že i měsíc před Vánoci budou sklady plné, a zboží vám dorazí během pár dní, když často vůbec nedorazí? A proč vyrážíte na nákupy vždy až s prosincovou výplatou, a potom trnete, jestli zvládnete obdarovat úplně všechny?

Buďte chytří a vyhněte se letos předvánočnímu stresu z nakupování dárků na poslední chvíli. S prvními mrazy zmrznou i naše ceny, proto teď máte opravdu poslední možnost, jak výhodně nakoupit vše, co potřebujete. V klidu, levněji než v prosinci, s jistotou (že to, co chcete, opravdu dostanete) a bez nepříjemných „tlačenic“ v kamenných obchodech.

 

Máte-li manželku, maminku, dceru, sestru nebo švagrovou zajímající se o módu, zaměřte se na jméno Festina. Uvidíte, že se „zblázní“ radostí… Jestliže si však na lesk a třpyt moc nepotrpí, vsaďte raději na klasický a rovněž neskutečně slušivý vzhled náramkových hodinek Timex.

Vrcholové i rekreační sportovce zase bezpochyby potěšíte jedním z modelů hodinek Casio z kolekce G-Shock. Jsou totiž vodotěsné, odolají nárazům, mají mnoho užitečných funkcí a navíc vypadají skvěle! 

Vyberte si, objednejte, vymyslete doma spolehlivou skrýš na dárky, a začněte ji plnit už dnes! Zkuste to. Až se totiž všichni kolem vás budou pár týdnů před Štědrým dnem rozčilovat nad předraženým nebo nedostupným zbožím, vy už si budete v klidu vychutnávat vůni upečeného cukroví a rodinnou pohodu.