Soutěž

Soutěž

Jistě jste zaznamenali, že jsme minulý měsíc pořádali soutěž o krásné ceny. Pokud jste se soutěže účastnili, tak možná netrpělivě vyhlížíte výsledky, zda-li náhodou nebude mezi výherci figurovat i vaše jméno. Pro všechny soutěžící máme dobrou zprávu! Výherce jsme vylosovali a známe již jejich jména.

Speciální cena - Hodinky Brawat BW-01

Výherce - Kateřina G.

První cenou v soutěži jsou elegantní hodinky Brawat. Jedná se o unisex model, který je vhodný jak pro muže, tak pro ženy. Tyto hodinky jsou vhodné doslova pro jakoukoliv příležitost a můžete je nosit jak do práce, tak na obchodní schůzky, jednání a nebo jen tak ven na procnázky. Jejich design je univerzální a hodí se k jakémukoliv outfitu. Výherci blahopřejeme ke krásné ceně.

Cena pro muže - Parfém Rasasi La Yuqawam Tobacco Blaze 75 ml

Výherci - Edita K., Martin L., Irena M., Marek H., Matyáš T.

Parfém Rasasi La Yuqawam Tobacco Blaze je klasická, moderní pánská vůně plná vytříbené elegance. Parfémovaná voda Rasasi La Yuqawam Pour Homme pochází ze stejnomené kolekce šesti vůní La Yuqawam, což v znamená arabštině „neodolatelný“. Tyto vůně spojuje neodolatelný kožený akord, který si velmi rychle zamilujete.

Cena pro ženy - Parfém Rasasi La Yuqawam Jasmine Wisp 75 ml

Výherci - Václav Z., Alexandra P., Karla H., Pavel R., Monika F.

Dámská parfémovaná voda Rasasi La Yukawam Jasmine Wisp je moderní a neuvěřitelně elegantní parfém. Je ideální pro sebevědomé ženy, které si jdou neohroženě za svým cílem.

Všem výhercům zašleme samozřejmě také e-mail s informacemi o tom, jak jim bude výhra předána.


Listopadová soutěž 

Do listopadové soutěže jsme si připravili úžasnou parfémovanou vodu od značky Rasasi! Dámská parfémovaná voda Junoon Satin Pour Femme je skloubením elegance, čistoty a svěžesti a nyní ji můžete vyhrát, když odpovíte na jednoduchou otázku! Zkuste své štěstí v naši listopadové soutěži. 

 

Stačí, když odpovíte na jednoduchou otázku pomocí formuláře níže. Soutěž probíhá od 1.11.2021 do 30.11.2021. Výherce vylosujeme do 15.12.2021 a zveřejníme je opět na této stránce spolu se zadáním nové soutěže. Podmínky soutěže najdete zde.

Co obsahuje hlava parfému Rasasi Junoon Satin Pour Femme EDP?

Vyberte aspoň 1 z možností.

Toto pole je povinné.

Toto pole je povinné.

Toto pole je povinné.

Formulář je chybně vyplněn.