Recenzuj a vyhraj

Výhercem naší březnové soutěže se stává paní Magdaléna C.! Jménem celého týmu gratulujeme a přejeme mnoho krásných chvil s hodinkami Michael Kors Slim Runway MK3181.

Ať už máte či nemáte hodinky nebo parfém z našeho sortimentu, neváhejte nám napsat recenzi a podělit se s námi o případné zkušenosti. Dejte vědět ostatním, jak jste se zakoupenými produkty spokojení a vydělejte na tom.

Napište nám recenzi hodinek nebo parfému a získejte od nás za odměnu každý měsíc hodinky, parfém nebo kosmetiku zdarma! Pravidla jsou naprosto jednoduchá.

Stačí na náš e-shop www.brasty.cz napsat recenzi pod daný produkt (dle vlastního výběru) o rozsahu minimálně tří vět a zaslat nám na ni odkaz přes formulář na této stránce.

Každý měsíc vylosujeme jednoho ze soutěžících, který od nás získá dárkový poukaz v hodnotě 2000Kč. Nesejde na tom, bude-li se jednat o recenzi hodinek nebo parfému. Šanci má úplně každý.

Své hodnocení můžete v průběhu každého měsíce napsat až 6x a 6x nám pak zaslat odpověď do soutěže pomocí formuláře níže. Čím víc recenzí vytvoříte (max. 6), tím více šancí na výhru máte.

Jaký je postup?

1) Na e-shopu brasty.cz najdete libovolný produkt, ke kterému chcete napsat recenzi.
2) My si jako příklad zvolili následující produkt – hodinky Michael Kors Darci MK3190 (Vy si samozřejmě vyberete jiný produkt, se kterým máte osobní zkušenosti.)
3) Na stránce produktu si najdete položku "Hodnocení našich zákazníků”, kde klinete na tlačítko “Přidat hodnocení”.
4) Napíšete recenzi produktu o rozsahu minimálně 3 vět.
5) Zkopírujete adresu stránky produktu, u nás se jedná o URL adresu https://www.brasty.cz/damske-hodinky-michael-kors-mk3190 (Vy za URL dosadíte adresu vámi hodnoceného produktu.)
6) Pošlete nám odkaz na stránku s recenzí pomocí formuláře níže a přidáte svou adresu, jméno a telefon.
7) Na konci měsíce vylosujeme výherce a budeme jej kontaktovat. Výherce získá dárkový poukaz v hodnotě 2000Kč, za který si bude moci koupit libovolný produkt.