Soutěž

Soutěž

Výhercem zářijové soutěže se stává paní Lenka G.! Gratulujeme a přejeme spoustu voňavých dnů s vůní Hugo Boss Hugo 125 ml.

 

Je tu říjen a s ním je tu také nová soutěž. Tentokrát jsme si pro vás připravili doslova MEGA soutěž o spoustu skvělých cen. Šanci na výhru má opravdu každý.

Výhry

 

Odpovězte na jednoduchou otázku a zúčastněte se tak slosování o hlavní cenu, kterou jsou hodinky Brawat. Dalšími cenami, o které losujeme, jsou parfémy značky Rasasi. Do soutěže jsme věnovali celkem 5 dámských a 5 pánských parfémů. Neváhejte a zapojte se do naší soutěže! Pravidla jsou jednoduchá, takže vám nic nebrání v tom, abyste se soutěže mohli zúčastnit a zkusit své štěstí.

 

Stačí, když odpovíte na jednoduchou otázku pomocí formuláře níže. Soutěž probíhá od 1.10.2021 do 31.10.2021. Výherce vylosujeme do 15.11.2021 a zveřejníme je opět na této stránce spolu se zadáním nové soutěže. Podmínky soutěže najdete zde.

Jaký je základ složení parfému Rasasi La Yuqawam Tobacco Blaze? *

Vstupenka_ultra_new_CZPokud u nás v e-shopu nakoupíte, tak vězte, že každá 123. objednávka získá automaticky rodinnou vstupenku do zábavního parku OskarsHausen v hodnotě 19,99€. 

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up