Hodinky Gant: dokonalý styl

Hodinky Gant: dokonalý styl

Tato značka vznikla původně ve Spojených státech v roce 1949. Společnost „Gant Shirtmakers“ založil vizionář Bernard Gantmacher a vytvořil tak první módní značku v USA, která se zaměřovala čistě na výrobu pánského oblečení. Značka se proslavila díky své pověstné kvalitě, inovativním nápadům, kreativitě, neformálnosti, ale také díky porozumění zákazníkovi. Už v 60. letech se Gant stal druhým největším výrobcem košilí a získával si stále větší uznání a oblibu.

Značka se zaměřuje na výrobu šatů, košilí, svetrů, triček, obuvi, slunečních brýlí a v neposlední řadě dámských i pánských hodinek. Současným majitelem je sice švýcarská společnost Maus Fréres, základní charakteristiky a propojení Ameriky s Evropou, jsou však u všech produktů značky Gant, stále patrné.

Hodinky Gant

Klasické a kvalitní, zkrátka ideální kombinace – takové jsou všechny hodinky značky Gant. Decentní propojení prvků vyladili jejich výrobci k naprosté dokonalosti. Každé hodinky však působí zcela jiným dojmem. Které na Vás zapůsobí nejvíc?


Pánské hodinky Gant

Pánské hodinky značky Gant – to je elegance a luxus za tu správnou cenu. Jsou kvalitní, nepříliš extravagantní, a přesto originální. Stanou se Vaším praktickým společníkem i vkusným módním doplňkem. Potěší Vás jejich vychytávky i kombinace evropského a amerického stylu. S koženým, ocelovým, textilním i silikonovým řemínkem – stačí si jen vybrat.

I barevné variace Vás překvapí. Pouzdro hodinek najdete totiž i v barvě oblíbeného růžového zlata, které působí velmi přepychově, a zároveň decentně – a to i s tmavě zeleným řemínkem, který hodinkám dodá zase trochu sportovní nádech.

VYBERTE SI


Dámské hodinky Gant

U dámských kolekcí najdete také mnoho barev, materiálů a stylů. Už na pohled jsou o něco jemnější a křehčí, než hodinky pánské, takže se hodí i na velmi útlé zápěstí. Perfektně doplní jakýkoliv oděv, který si vezmete na sebe. Stříbrné, černé, zelené, hnědé, šedé i modré, s modrým i hnědým ciferníkem – některé kombinace Vás nejprve trochu překvapí, ale pak Vás přimějí uznale přikývnout.

Například stříbrné hodinky s vínově červeným ciferníkem Gant Reddell GTAD09000499I, jsou skvělým příkladem podobné situace. Jsou vkusné, střízlivé, a přesto jaksi svérázné. Jejich sdělení je velmi věcné. Řeknou o Vás jediné: „Vím, co chci a stojím si za tím“.

VYBERTE SI

Mějte svůj styl, který Vám sluší. Správné hodinky vydají za tisíc slov. Stačí jediný pohled.

 

Právě nyní! Doprava zdarma na více než 3970 produktů. Více zde.

Právě nyní! Doprava zdarma na více než 3970 produktů. Více zde.

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up