Hodinky Gant: dokonalý styl

Hodinky Gant: dokonalý styl

Tato značka vznikla původně ve Spojených státech v roce 1949. Společnost „Gant Shirtmakers“ založil vizionář Bernard Gantmacher a vytvořil tak první módní značku v USA, která se zaměřovala čistě na výrobu pánského oblečení. Značka se proslavila díky své pověstné kvalitě, inovativním nápadům, kreativitě, neformálnosti, ale také díky porozumění zákazníkovi. Už v 60. letech se Gant stal druhým největším výrobcem košilí a získával si stále větší uznání a oblibu.

Značka se zaměřuje na výrobu šatů, košilí, svetrů, triček, obuvi, slunečních brýlí a v neposlední řadě dámských i pánských hodinek. Současným majitelem je sice švýcarská společnost Maus Fréres, základní charakteristiky a propojení Ameriky s Evropou, jsou však u všech produktů značky Gant, stále patrné.

Hodinky Gant

Klasické a kvalitní, zkrátka ideální kombinace – takové jsou všechny hodinky značky Gant. Decentní propojení prvků vyladili jejich výrobci k naprosté dokonalosti. Každé hodinky však působí zcela jiným dojmem. Které na Vás zapůsobí nejvíc?


Pánské hodinky Gant

Pánské hodinky značky Gant – to je elegance a luxus za tu správnou cenu. Jsou kvalitní, nepříliš extravagantní, a přesto originální. Stanou se Vaším praktickým společníkem i vkusným módním doplňkem. Potěší Vás jejich vychytávky i kombinace evropského a amerického stylu. S koženým, ocelovým, textilním i silikonovým řemínkem – stačí si jen vybrat.

I barevné variace Vás překvapí. Pouzdro hodinek najdete totiž i v barvě oblíbeného růžového zlata, které působí velmi přepychově, a zároveň decentně – a to i s tmavě zeleným řemínkem, který hodinkám dodá zase trochu sportovní nádech.

VYBERTE SI


Dámské hodinky Gant

U dámských kolekcí najdete také mnoho barev, materiálů a stylů. Už na pohled jsou o něco jemnější a křehčí, než hodinky pánské, takže se hodí i na velmi útlé zápěstí. Perfektně doplní jakýkoliv oděv, který si vezmete na sebe. Stříbrné, černé, zelené, hnědé, šedé i modré, s modrým i hnědým ciferníkem – některé kombinace Vás nejprve trochu překvapí, ale pak Vás přimějí uznale přikývnout.

Například stříbrné hodinky s vínově červeným ciferníkem Gant Reddell GTAD09000499I, jsou skvělým příkladem podobné situace. Jsou vkusné, střízlivé, a přesto jaksi svérázné. Jejich sdělení je velmi věcné. Řeknou o Vás jediné: „Vím, co chci a stojím si za tím“.

VYBERTE SI

Mějte svůj styl, který Vám sluší. Správné hodinky vydají za tisíc slov. Stačí jediný pohled.