Slavíme kulatiny! Brasty.cz má 10 let

  • MAGAZÍN
  • Slavíme kulatiny! Brasty.cz má 10 let

Slavíme kulatiny! Brasty.cz má 10 let

Vážení, tak to je důvod k radosti. Letos v Brasty slavíme 10 let. A to také díky Vám! Přidáte se s námi k oslavě?

Slavíme první kulaté narozeniny

Letos v listopadu je tomu přesně 10 let, kdy jsme začali prodávat první parfémy a vlasovou kosmetiku Za tu dobu si nákupní galerie Brasty prošla cestu, která nebyla vždy jednoduchá. Ať už změna jména nebo ostřejší souboje s konkurencí, nakonec jsme všechny nástrahy překonali a dál se rozvíjíme.

K 10. narozeninám jsme si nadělili i 10. evropskou zemi, do které z Olomouce posíláme mimo parfémy a kosmetiku také značkové hodinky, šperky a kabelky. Mimo Česko, Slovensko, Polsko, Německo, Rakousko, Rumunsko, Bulharsko a Anglii nově působíme i ve Španělsku. A rádi bychom pokračovali dál.

To všechno nás stálo velkou práci, ale moc dobře si uvědomujeme, že bychom se nikdy nepohnuli z místa, nemít Vás, naše věrné zákazníky. Děkujeme Vám, že nám pomáháte stát se mezinárodním e-shopem, který se může neustále zlepšovat a dělat radost kvalitním zbožím po celé Evropě.

Přáli bychom si, abyste u nás nakupovali rádi a proto se snažíme přinášet Vám neustále nové značky a portfolia. Letos jsme přidali šperky, a proto u nás můžete nově zakoupit oblíbenou Pandoru nebo šperky značek Guess, Tommy Hilfiger, Sector či Paul Hewitt. Pravidelně také rozšiřujeme portfolia hodinek a parfémů o nové značky a sledujeme nejnovější trendy, tak abychom uspokojili veškerou poptávku.

Pokud chcete vědět o všech novinkách a akcích v předstihu, určitě se neváhejte přihlásit k odběru našich týdenních novinek – budete tak mít vše hned z první ruky!

Chceme, abyste slavili s námi!

Ke každému nákupu tak můžete po celý listopad využít speciálního narozeninového kódu, který Vám odečte 10 % ceny z každých hodinek. A k tomu všemu můžete pořídit parfémy, šperky a kosmetiku za top ceny. Kód najdete zde.

Tak využijte výhodných slev a dopřejte si zboží oblíbených světových značek za výhodné ceny! Nakupte s předstihem na Vánoce nebo udělejte radost sami sobě.

Pokud byste měli jakékoliv připomínky, slova pochvaly či tipy, co vylepšit, dejte nám vědět. Chceme se pořád zlepšovat a záleží nám na Vašem názoru :) Děkujeme!

POSLAT ZPRÁVU