5 tipů, jak zazářit v klubu i na koncertě

  • MAGAZÍN
  • 5 tipů, jak zazářit v klubu i na koncertě

5 tipů, jak zazářit v klubu i na koncertě

Startuje sezóna klubových koncertů! Taky se tak těšíte, že svoje oblíbené interprety uvidíte naživo? Nebo že podzimní depku zaženete pořádnou tancovačkou v klubu? Máme pro vás 5 tipů, se kterými budete královnou večera!

Podzimní období nabízí spoustu parádních možností, jak se zabavit. Pro milovníky muziky je to jasný signál, že je třeba začít hlídat kalendář. Startuje totiž klubová sezóna a s ní přichází i spousta skvělých koncertů a hudebních akcí, na které se můžeme těšit. A jak se na takovou akci vystrojit? Přinášíme beauty tipy, se kterými si vyčarujete perfektní look pro každou hudební příležitost.

1. Rebelský účes 

Vlasy dokáží udělat s vaším vzhledem opravdu hodně. Pokud vyrážíte do klubu, měla byste jim věnovat dostatečnou péči. Samozřejmostí je umytí kvalitním šamponem a použití kondicionéru. A co dál? Vyzkoušejte je natupírovat! Pomoct si při tom můžete speciálními přípravky, které podpoří jejich objem. Sepněte je sponkami na temeni a přelakujte, aby účes vydržel celý večer.

Krátkým vlasům bude slušet zapletení do copánků či rebelský rozcuch. Dlouhé vlasy můžete naopak nechat rozpuštěné a dát vyniknout jejich přirozené kráse. Pokud chcete, aby byly krásně hladké, můžete jim dodat sametovou jemnost speciálními uhlazujícími mléky. Toužíte-li naopak po laškovných vlnách, nemusíte je hned vytvářet kulmou a vlasy ničit. Vyzkoušejte sprej s mořskou solí, který vám vytvoří vlny přirozené a krásné.

Vlasy můžete ozvláštnit i barevnými křídami či jednorázovými barevnými spreji. Pestré barvy jsou v módě, tak proč si nevyzkoušet, jak by vám slušel odstín sladké fialkové či temně modré?

2. Provokativní vůně

Důležitým doplňkem, který bývá mnohdy opomíjen, je kvalitní parfém. V klubech bývá často přítmí, a proto si vašeho vyladěného outfitu nemusí jen tak nikdo všimnout. Když ale zvolíte správnou a zajímavou vůni, budete mít o pozornost postaráno. Vyzkoušejte nějaký sexy kořeněný parfém – například Black Opium od Yves Saint Laurent nebo Euphoria od Calvina Kleina. Pokud chcete skutečně vyniknout nad všechny ostatní, vyberte si některý z orientálních kousků, ten si rozhodně řekne o pozornost!

3. Perfektně nanesená rudá rtěnka 

Rudá rtěnka je nesmrtelná a jistojistě nikdy nevyjde z módy. Jde o to jen zvolit ten správný odstín. Všeobecně platí to, že tmavým typům sluší zemitější a temnější tóny, blondýnkám naopak zářivě červené odstíny. Důležité je také, abyste rtěnku nanesla správně. Mazanice na rtech je to poslední, co budete na akci potřebovat. Nejprve rty orámujte konturovací tužkou, poté naneste rtěnku, rty obtiskněte zlehka do ubrousku a naneste druhý nános barvy. Pokud toužíte spíše po lehčím a svěžejším looku, rtěnku můžete do rtů vklepat prsty. Odstín nebude tak tmavý a líčení bude vypadat ležérněji a přirozeněji.

Tip: vybírejte opravdu nestíratelné a odolné rtěnky, které nerozhodí ani pár silnějších drinků.

4. Nalinkujte to

Nejste fanynkou výrazných rtů? Pak můžete pozornost odvést na oči.  Nebojte se trochu přidat, koncert v klubu si žádá trochu povolit uzdu! Klasické černé linky nikdy nebudou out. Můžete je však ozvláštnit. Co je třeba zkombinovat s populárními třpytkami? V módě jsou i barevné řasenky a lepící kamínky. S těmito vychytávkami budou vaše oči hypnotizovat každého v okolí.

5. Výrazné šperky 

Vyzkoušejte upoutat pozornost pomocí šperků. Na koncertě se můžete odvázat, tak proč toho nevyužít? Výrazné náušnice, náhrdelník či cinkavé náramky perfektně doladí váš outfit. Nebojte se zvolit neotřelé kousky, nebo ty jednodušší zajímavě zkombinovat. Trendy přejí hlavně šperkům s designem řetězů, nápisy či retro kruhovým náušnicím. Slaďte je s jednoduchým outfitem a máte vyhráno!