Průvodce Valentýnem aneb jak uspět a zazářit

  • MAGAZÍN
  • Průvodce Valentýnem aneb jak uspět a zazářit

Každý den je důvodem k oslavě. Buďte požitkáři a dopřejte si týden romantiky! I v naší zemi je stále mnoho těch, kteří svátek svatého Valentýna považují za svátek komerce, který do našich končin ani náhodou nepatří a s 1. májem se vůbec nemůže srovnávat. Valentýn u nás zkrátka nemá svoji historii. Je to poměrně nová tradice, která k nám zavítala ze západu. Pochází však oslavy Valentýna skutečně čistě z anglosaských zemí?

Na toto téma se vedou nejrůznější dohady. Současná podoba svátku vznikla sice ve století dvacátém, tvrdí se však, že jeho historie sahá až do starověkého Říma. Název „Valentýn“ se připisuje katolickému knězi Valentýnovi, který žil již ve 3. století. Stal se pověstným, protože v tajnosti oddával mladé páry, a to i přes výslovný zákaz císaře Claudia II. Nakonec tento kněz zemřel mučednickou smrtí. Díky jeho soucitu a pochopení pro zamilované dvojice, jej lidé začali považovat za patrona lásky.

A kdy se Valentýn slaví? Přece 14. února, což v roce 2021 připadá na neděli.

Chladný zimní den ale rozhodně nemusí být pouze dnem mrazivého větru a závějí sněhu. Upřímné vyznání totiž dokáže dokonale rozehřát i ty nejzatvrzelejší povahy. Co takhle vyzkoušet romantickou valentýnskou komedii, originální dárek pěkně od srdce, večeři ve společnosti nebo třeba víkendový pobyt někde na horách ve wellness hotelu? Možností se nabízí nesčetné množství. Které jsou ale ty nejlepší?

Perfektní valentýnský dáreklove

Co darovat ženám na Valentýna? Úchvatný luxusní parfém, třpytivý šperk, krásné a elegantní hodinky, bonboniéru nebo náruč plnou květin – těmito věcmi jistě žádná žena nepohrdne, a pokud ji navíc překvapíte tím, že jí darujete něco, o čem už dlouho snila, potěšíte ji hned dvojnásobně.

A co nejvíc ocení pánové? Vtipné pánské boxerky s úsměvným potiskem, ponožky, zážitkový dárek jako je například úniková hra, paintball nebo laser game, dárkový koš, sportovní hodinky, masáž lávovými kameny, mužný parfém nebo třeba večer plný jeho oblíbených jídel.

Skvělý tip pro vás

Darujte zážitek!

Možná vám postačí večeře při svíčkách nebo romantická procházka večerním městem, protože nepotřebujete nic víc, než být spolu a nasávat atmosféru kolem sebe.

Společný zážitek by vás však mohl naladit ještě lépe. Alespoň budete mít po letech, na co vzpomínat… 

Mezi populární a dobře zapamatovatelná místa, patří například pivní lázně v Rožnově pod Radhoštěm, kde budete mít možnost vyzkoušet si nejen pivní koupele, ale také vás čeká příležitost tento vynikající a oblíbený nápoj okoštovat. 

Jestli ovšem nejste milovníky piva, můžete se třeba vydat na wellness pobyt do Alp, potěšit se pohledem na Eiffelovku nebo také navštívit uklidňující termální lázně v Maďarsku, což by nemuselo být ani trochu na škodu. Podrobná mapa lázní totiž tvrdí, že v Maďarsku najdete hned 116 léčivých míst. Třináct z nich je považováno za mezinárodně velmi uznávané a hojně navštěvované lázně! Narazíte zde rovněž minimálně na 2 jeskyně s léčivou vodou.

Originální přání

Rozhodli jste se oslavit svátek lásky se vším všudy? Potom se bez pořádné valentýnky neobejdete! Ať už si pořídíte luxusní přáníčko nebo napíšete vtipnou valentýnskou SMSku, hlavní je říct, co máte na srdci

Protože “Když valentýnku z lásky dáš, radost si tím uděláš.”

Zde máte 3 krásná SMS valentýnská přání

  • 1. Přeji krásné probuzení, polibek a pohlazení. Teď je únor, zima, chlad, svátek má dnes, kdo má rád. Miluji tě čím dál víc, to je to, co chci ti říct!
  • 2. Jsi má láska, jsi můj sen, Tobě patří dnešní den. Jenom s Tebou chci se smát a věrně Tě milovat. Zažeň z tváře každý stín, vždyť je svatý Valentýn!
  • 3. Nevím zda mě miluješ, tak jako já tebe, ale vím, že kdybych mohla, dám ti celé nebe... Krásného Valentýna

Prohlédněte si naši valentýnskou nabídku a nezapomeňte se hýčkat navzájem.

Valentýnka z Brasty – štěstí plné kapsy. :)

 

Štítky

Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500 | 27. 9. 2023 14:39