Je čas skončit s průměrností

Je čas skončit s průměrností

Tommy Hilfiger patří k předním světovým módním návrhářům. Začal s jedním skromným obchůdkem v USA (1969), kde prodával zbožňované „zvonáče“ (nejžhavější móda té doby) a oblečení pro fanoušky slavných soudobých rockových kapel (Aerosmith, Kiss). Jakmile se však dostatečně vybouřil, zaměřil se spíše na tzv. klasický americký styl – džíny, košile, polo trička, svetry, sáčka, plátěné kalhoty i kraťasy, volnočasové šaty…Tedy takový sportovně-elegantní styl à la vzorný student, který přesto ví, jak být „cool“.

Právě reprezentativní a dokonale padnoucí školní uniformy, kterými se pyšní studenti těch nejprestižnějších amerických univerzit, jsou Tommymu dodnes největší inspirací. Ale rozhodně se nezaměřuje jen na módu pro vysokoškoláky („generace Y“). Svou největší pozornost věnuje naopak „generaci X“ – otcům a matkám od rodin, kteří si také zaslouží stylové a zároveň pohodlné oblečení z kvalitních materiálů.

Většinu věcí navrhuje v tmavě modré, červené nebo bílé barvě (po vzoru americké státní vlajky), což kromě jeho nesporného vkusu demonstruje i lásku k USA. A vy díky tomu jakékoli oblečení nebo hodinky Tommy Hilfiger snadno sladíte se zbytkem vašeho šatníku.

Kromě oblečení a hodinek vytváří módní dům TH také boty, kabelky, peněženky, pásky, sluneční brýle, parfémy nebo bytové doplňky. Jeho zakladatel Tommy Hilfiger zůstává dodnes hlavním designérem.

Jaké hodinky Tommy Hilfiger Tě lákají?

 

Převážně módní pánské hodinky mají většinou kožený řemínek, aby se tak sladily s vaším elegantním stylem oblékání – košile, kožený pásek a boty, plátěné kalhoty… I džínům a tričku sluší, zejména vyberete-li si sportovněji vyhlížející model se 3 korunkami. Ale jestliže sportujete pravidelně, pořiďte si spíše hodinky se silikonovým tahem, který je levnější, více vydrží, a v provedení od Tommyho Hilfigera je i neskutečně „in“.

Dámské hodinky Tommy Hilfiger se ve spoustě případů přiklání také spíše ke sportovnímu vzhledu, ale vždy jen tak, aby vás omladily a přitom vám neubraly ani kapku ženské svůdnosti. Na výběr máte drobnější modely s koženým řemínkem nebo sebevědomější celokovové hodinky s několika ciferníky. Romantičky jistě neodolají květované kolekci Leila.

 

Něžnou dámskou kolekci Candice charakterizuje drobnější kulatý ciferník s jednoduchým designem, který perfektně doplní vypasované letní šaty, společenskou blůzku i flanelovou košili. Úřednice a další formálněji se oblékající profesionálky jistě potěší celokovové modely osázené zirkony.

Některé dámské hodinky z kolekce Pippa se na první pohled tváří, jakože si na romantiku moc nepotrpí, ale vzápětí zjistíte, že zdání klame. Už model Pippa 1781926 má v sobě spoustu ženského kouzla, ale jakmile spatříte stříbrné Pippa 1781920 nebo ještě úchvatnější Pippa 1781922 z růžového zlata, jejichž ciferníky zdobí květy, ocitnete se v ráji.

Pánskou kolekci Decker si zamilují všichni muži, kteří tajně hoří láskou ke svému autu nebo motorce. Tyto hodinky mají stejně jako váš „plechový mazel“ pevnou ocelovou kostru, našlapaný motor a mimořádně vydařený tuning.

I pánské hodinky z kolekce Denim z vás udělají „alfasamce“, kdykoli si je nasadíte na zápěstí. Většinou silikonový řemínek vám nezkazí žádnou zábavu, a jejich svůdný design se vždy postará o příjemnou společnost. A jak jejich název napovídá, v kombinaci s džínami nikdy nešlápnete vedle.

AKCE


 

NOVINKY