Zapojujeme se do podpůrných projektů

  • MAGAZÍN
  • Zapojujeme se do podpůrných projektů
30. 11. 2018

Zapojujeme se do podpůrných projektů

Byli jsme Nadačním Fondem DĚTEM požádáni, abychom se stali hlavním sponzorem jejich projektu. Příležitost pomoci vážně nemocným dětem jsme s radostí přijali a jako sponzor jsme se představili 29. listopadu 2018 v olomouckém kině Metropol.

Účast na charitativní akci

Pomoc od vás

I vy jste se do pomoci dětem aktivně zapojili. V rámci této akce jste se totiž mohli zúčastnit představení Na kus řeči s Miroslavem Donutilem. Peníze získané z prodeje vstupenek se použily na podporu léčby onkologicky nemocných a handicapovaných dětí, které váš zájem velmi potěšil, stejně jako vědomí, že se najdou lidé, kterým jejich osud není lhostejný. Každá pomoc, která dovede navodit pocit, že v tom člověk není sám a má se na koho obrátit, je velmi cenným přispěním. V dnešní době o to víc. Vaše hojná účast je pro všechny velkou inspirací a radostí.

Do budoucna se můžete těšit minimálně na jedno další představení, které se bude pořádat za stejným účelem – na Perličky nejen z divadelního zákulisí s Václavem Postráneckým – a samozřejmě také na další šanci podat pomocnou ruku těm, co to nejvíc potřebují. 

Nadační fond

Nadační Fond DĚTEM vznikl už v roce 2013. Pomáhá nevyléčitelně nemocným a handicapovaným dětem a pořádá nejrůznější kulturní a sportovní akce, které mají tuto aktivitu finančně podpořit. To se jim daří také díky štědré podpoře partnerů a sponzorů.

Upřímně mířená pomoc potěší nejen ty, kterým je věnována, ale také ty, kteří ji nabízejí a navodí vám povznášející pocit a uspokojení z toho, že jste se mohli podílet na něčem, co má větší smysl. O tom jsme se mohli přesvědčit na vlastní kůži. 

Pomoc dětem má velký význam. Koneckonců jsou naší budoucností a s trochou podpory dospějí v úžasné osobnosti, které budou svým umem a talentem přispívat dalším dětem a lidem, kteří podobnou pomoc přijmou s vděčností. 

Už pro ten povznášející pocit a také pocit sounáležitosti velmi rádi podpoříme další podobné projekty! Těší nás, když můžeme přispět. Budeme rádi, když se během budoucích akcí opět zapojíte. Potěšíte nejen děti, ale především sami sebe.