Zapojujeme se do podpůrných projektů

  • MAGAZÍN
  • Zapojujeme se do podpůrných projektů

Zapojujeme se do podpůrných projektů

Byli jsme Nadačním Fondem DĚTEM požádáni, abychom se stali hlavním sponzorem jejich projektu. Příležitost pomoci vážně nemocným dětem jsme s radostí přijali a jako sponzor jsme se představili 29. listopadu 2018 v olomouckém kině Metropol.

Účast na charitativní akci

Pomoc od vás

I vy jste se do pomoci dětem aktivně zapojili. V rámci této akce jste se totiž mohli zúčastnit představení Na kus řeči s Miroslavem Donutilem. Peníze získané z prodeje vstupenek se použily na podporu léčby onkologicky nemocných a handicapovaných dětí, které váš zájem velmi potěšil, stejně jako vědomí, že se najdou lidé, kterým jejich osud není lhostejný. Každá pomoc, která dovede navodit pocit, že v tom člověk není sám a má se na koho obrátit, je velmi cenným přispěním. V dnešní době o to víc. Vaše hojná účast je pro všechny velkou inspirací a radostí.

Do budoucna se můžete těšit minimálně na jedno další představení, které se bude pořádat za stejným účelem – na Perličky nejen z divadelního zákulisí s Václavem Postráneckým – a samozřejmě také na další šanci podat pomocnou ruku těm, co to nejvíc potřebují. 

Nadační fond

Nadační Fond DĚTEM vznikl už v roce 2013. Pomáhá nevyléčitelně nemocným a handicapovaným dětem a pořádá nejrůznější kulturní a sportovní akce, které mají tuto aktivitu finančně podpořit. To se jim daří také díky štědré podpoře partnerů a sponzorů.

Upřímně mířená pomoc potěší nejen ty, kterým je věnována, ale také ty, kteří ji nabízejí a navodí vám povznášející pocit a uspokojení z toho, že jste se mohli podílet na něčem, co má větší smysl. O tom jsme se mohli přesvědčit na vlastní kůži. 

Pomoc dětem má velký význam. Koneckonců jsou naší budoucností a s trochou podpory dospějí v úžasné osobnosti, které budou svým umem a talentem přispívat dalším dětem a lidem, kteří podobnou pomoc přijmou s vděčností. 

Už pro ten povznášející pocit a také pocit sounáležitosti velmi rádi podpoříme další podobné projekty! Těší nás, když můžeme přispět. Budeme rádi, když se během budoucích akcí opět zapojíte. Potěšíte nejen děti, ale především sami sebe.